28.11.2020
Ми не знаємо, що трапилося у житті цього білявого хлопчика, але точно розуміємо: дитя настраждалося.
7-річний Микита Животовський – прийомний син. У дитинстві його та ще двох братиків взяла до себе інша родина. І коли дітей максимально намагалися оточити любов'ю, з'ясувалося: Микитка дуже хворий. На одному з оглядів лікар почув шуми в серці. Далі – огляд кардіолога, термінове направлення в Київ до Національного інституту серцево-судинної хірургії ім.М.Амосова і, як грім серед ясного неба, діагноз: вроджений двостулковий аортальний клапан.
Що це таке? Аортальний клапан – утвір між серцем та аортою – основною артерією, яка відходить від серця та доставляє збагачену киснем кров до тіла. У нормі аортальний клапан має три маленькі стулки, які широко відкриваються й міцно закриваються, що дозволяє крові текти від серця до аорти й не повертатися назад до серця. При двостулковому аортальному клапані є лише дві стулки. Через цю деформацію клапан працює недосконало, перевантажуючи серце. Цей діагноз – це операція. Рано чи пізно.
На щастя, Микитці операцію призначили не одразу. Лікарі вирішили, що йому ще треба підрости. Організм мав ресурс. Відтак, з двох років прийомна мама Ольга возила сина на планові огляди. Аж поки йому не виповнилося сім. Тоді й призначили хірургічне втручання.
Це була складна операція. У саме серце Микитки лікарі поставили штучний клапан.
На щастя, усе пройшло за планом. Хлопчик швидко відновився і нині він уже вдома з братиками та люблячими прийомними батьками.
Опікунка Микитки Ольга Федоряка від щирого серця дякує «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною» – проєкту, завдяки якому її дитина отримала допомогу.
Якщо і Ви хочете долучитись до порятунку дитячих сердечок, тисніть “Допомогти”!
Або підтримайте нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.
Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора".
Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн один раз на місяць кожного 12-го числа місяця. Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.