UA

Підтримка лікарень

Щодня невинні українці гинуть від жорстоких атак росіян, які нещадно обстрілюють наші будинки, дитсадки, пологові та міські лікарні, цинічно заявляючи, що це військові бази. Росіяни не жаліють ні дітей, ні породіль, ні людей похилого віку. Мають наказ убити всіх без розбору — у цьому російські полонені зізнаються відкрито.
Попри все, лікарі залишаються на своїх посадах і працюють понаднормово, надаючи допомогу дітям та дорослим — пораненим, переселенцям та всім українцям, які цього потребують.
Так само продовжуються й хвороби, не повʼязані з війною. Щороку в Україні народжується близько 3,5 тисяч малюків з вродженими вадами серця. Якщо вчасно провести операцію, виживуть 99,9% дітей з простими вадами. Проте через несвоєчасну діагностику та брак коштів сотні діток помирають.

Тому наш фонд підтримує українські лікарні, де надають допомогу постраждалим від війни, а також ті медзаклади, де рятують діток з вадами серця.
Долучайтеся! Зібрані кошти будуть спрямовані на підтримку лікарів та медзакладів, де рятують життя українців — як малюків, так і дорослих.

Натискайте кнопку “Допомогти”, аби зробити благодійний внесок.

інші напрямки