UA

Прихисток «Твоя опора»

Незастелене після неспокійного сну ліжко, чашка з-під вчорашнього чаю в раковині та розкидані кімнатою іграшки — через повномасштабне вторгнення мільйонам українців довелося закрити на ключ своє щасливе життя й поспіхом поїхати. Але куди? 

Декому вдалося знайти прихисток серед знайомих на заході України, декому зголосилися допомогти за кордоном, а дехто на свій страх і ризик вирушав у нікуди, аби тільки якомога далі від сирен і ракет.

Благодійний фонд «Твоя опора» разом із компаніями «Укртелеком», «Школа Pro PM», проектно-будівельною компанією «7CI GROUP», Володимиром Бородянським, Ілоною Шнейдер та Наталією Дерен об’єдналися та відкрили у Львові Прихисток “Твоя опора”, аби приймати українців, які виїхали в нікуди.

У Прихистку можна зупинитися, видихнути, заспокоїтися й вирішити, що робити далі. Там облаштовані загальні зали, окремі кімнати, кухні, їдальні, душові та дитяча кімната.

Прихисток забезпечує мешканців усім необхідним: гарячим харчуванням за підтримки міжнародної організації World Central Kitchen, необхідними засобами гігієни. Також маємо медичний супровід завдяки міжнародній організації Premiere Urgence International.

Долучайтеся! Українці, що були змушені залишити свій дім, потребують нашої з вами підтримки. Зібрані кошти підуть на закупівлю додаткових ліжок, засобів гігієни, на оплату харчування та всього, що потрібно для допомоги вимушеним переселенцям.
Натискайте кнопку «Допомогти», аби зробити благодійний внесок.

інші напрямки