Твоя опора

Склад Правління фонду 

Порятунок тих, хто опинився в скруті, підтримка тим, про кого не дбає держава. Ми в «Твоя опора» поставили собі за мету – турботу про  важкохворих діток і діток-сиріт. На жаль, наша держава їм не здатна надати ані належної медичної допомоги, ані соціальної підтримки. Ми – їхня єдина опора.

Про маленьких українців «Твоя опора» дбає ось уже п'ять років, з 2013-го. Дві лікарні, 16 дитячих будинків, більше 2 з половиною тисяч підопічних і понад 30 мільйонів мільйонів зібраних гривень. Це наші успіхи, які разом з Вами ми будемо лише примножувати.

Зізнаємося, коли ми тільки починали свою роботу, то навіть не уявляли масштабів лиха.

  • 23 тисячі немовлят в Україна щороку народжують передчасно, аби вжити їм треба дорогезні ліки, якими майже не забезпечує держава. Крихітки гинуть у реанімаціях державних закладів, а чиновникам – байдуже.
  • 5 тисяч діток у нас щороку з’являються на світ з вадами серця і щодня троє із них помирає. Більшість можна врятувати, якщо оперувати в перші дні життя. Однак орієнтовна вартість операції – 40 тисяч гривень – лишає шансу.
  • Паліативна допомога і реабілітація – такі діти, здається, державу лише обтяжують. Родини опиняються з бідою, яка щодня висмоктує гроші, сам на сам.  
  • Про долю дітей у сиротинцях годі й говорити. Побутує думка, що про них там дбає держава, а отже – нічого  їм не треба. Це неправда. Бо хоч вони й отримують гроші за захищеною статтею бюджету, їх – недостатньо.

Сама лише думка, що в сиротинцях бракує підгузків і їх не міняють достатньо часто, що сплять дітки там в розламаних ліжечках і їдять не з красивого дитячого, а з металевого посуду – крає нам серце. Тож ми докладаємо максимум зусиль, аби це змінити. Забезпечуємо такі заклади предметами першої необхідності, харчовими сумішами, ліками, робимо там ремонти, облаштовуємо спальні і ігрові кімнати

                                    

Наша найбільша мрія – аби всі хворі малюки повернули собі здоров’я, а всі діти-сироти знайшли мам і тат. Так, на жаль, ми не всесильні. Якщо гроші першим знайти ще можна, то  подарувати другим материнське тепло, обійми увечері і поцілунки перед сном – ні. Але разом ми здатні зробити їхнє життя максимально комфортним, поставити їх в одні умови з дітками, які мають родини. Це те, до чого ми прагнемо. Ми хочемо потурбуватися про те, аби такі діти були максимально соціалізованими, отримували хороші знання і підтримку в дорослому житті.

Якщо ми беремося допомагати, то вже не кидаємо підопічних. У боротьбі з бідою ми назавжди стаємо їхньою опорою, бо не розуміємо разової допомоги там, де вона потрібна постійно. Ми діємо на благо дітей і заради них.

«Ми хочемо зруйнувати стіну бюрократії та стереотипів у нашій країні, щоб не було клейма «сирота», «невиліковно хворий», «інвалід». Хочемо, щоб усі діти були дітьми, в першу чергу, і насолоджувалися безтурботним дитинством без таких «атрибутів» як сірі стіни, люди в білих халатах, залізні миски... Вони заслуговують мати гідне майбутнє. Ми хочемо, щоб суспільство розуміло, що сироти теж хочуть їсти тричі на день, а не тільки в День захисту дітей або Новий рік, щоб розвивалася традиція благодійності в її справжньому значенні  ПОСТІЙНА участь у житті нужденних» - Валерія Татарчук, голова БФ «Твоя опора».

Головний принцип нашої роботи – чесність і відкритість. Ми максимально прозорі і ніколи не допустимо, аби навіть найменша тінь сумніву впала на наш фонд. Ви можете самі в цьому пересвідчитися, перевіривши наші звіти. Ми є оператором допомоги Української біржі благодійності.

Якщо Вам потрібна наша допомога і підтримка, просто напишіть нам. Якщо готові пожертвувати будь-яку суму нашим підопічним – тисніть «Допомогти». Маєте вільний час і бажання – приєднуйтеся ще до одного інструменту фонду – волонтерського руху. Привезіть хворій дитині в лікарню поїсти, влаштуйте свято для вихованців інтернату чи просто побавтеся з малюками. Не соромтеся долучатися, адже не існує маленької чи великої допомоги. Будь-який Ваш вклад буде цінний для нас.

Ми віримо, що разом зможемо розвивати культуру благодійності, що колись вона таки стане стилем життя кожного українця, що з Вами ми зробимо цей світ привітнішим до діток. Адже пам’ятайте – разом ми здатні творити дива. 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Проект фонду «Адресна допомога» спрямований на матеріальну підтримку здійснення обстеження та подальшого лікування:

  • Дітей з порушеннями опорно-рухового апарату;
  • Дітей з ураженнями центральної нервової системи;

В першу чергу фонд надає пріоритет дітям із соціально-вразливих груп - дітям – сиротам та позбавлених батьківського піклування, малозабезпеченим та багатодітним сім`ям.

З питань операційної роботи фонду:

Виконавчий директор Фонду - Пастернак Ірина

тел. 068-171-72-55, e-mail: ip@tvoya-opora.org

Загальні питання, e-mail: tvoyaopora@gmail.com

З питань партнерства звертайтесь до 

Голови фонду - Татарчук Валерія Олексіївна 

e-mail: tatarchuklera@gmail.com