UA
Здійснені мрії дітей
2000
Робимо дива цієї зими
Про акцію

Робимо дива цієї зими

Приєднуйтесь до акції «2000 подарунків до Нового року» і даруйте радість дітям, які опинилися в скрутних життєвих обставинах або позбавлені батьківської опіки. Ваша підтримка важлива навіть під час «великої війни», коли всі діти особливо потребують уваги та тепла.

Вже 8 років наш Фонд здійснює новорічні мрії вихованців з дитбудинків та інтернатів, спеціалізованих закладів для дітей з інвалідністю, центрів реабілітації та розвитку дитини, центрів соціально-психологічної реабілітації, з будинків сімейного типу та тяжкохворих дітей. 

Разом з вами «Твоя опора» та Нова Пошта допоможе кожному хлопчику та дівчинці відчути себе частиною великої сім'ї.

Станьте особистим чарівником для дитини, де б ви не були

Станьте особистим чарівником для дитини, де б ви не були

Багато дітей просять дуже прості речі, які для нас можуть здатися звичайними, а для них – здійсненням мрії. Лялька Барбі, книга-фентезі, або теплий шарф у вигляді новорічного подарунка мають велике значення.

Ознайомтесь, будь ласка, з інструкцією до акції на цій сторінці. 

Якщо у вас немає часу самостійно придбати подарунок, зробіть благодійний внесок і ми потурбуємось, щоб мрія дитини здійснилась. 

Ми готові підтримати вас на кожному етапі з 10:00 до 19:00 за номерами: (073) 401 04 65(068) 179 80 95(098) 587 42 11(093) 861 13 85 або у Чаті допомоги на сайті. 

Подарунки власним коштом доставить партнер акції – Нова Пошта. 

З повагою до особистого життя та безпеки всіх дітей, ми не розміщуємо персональну інформацію учасників, як-то прізвища, повну дату народження, місце перебування, фотографії чи будь-які діагнози.

Акція діє з 1 по 20 грудня 2023 року

Як здійснити мрію дитини?

За будь-яких питань або потреби у додатковій інформації, ми завжди готові допомогти

Наші діти