Благодійний фонд "Твоя опора"

 

Благодійний фонд "Твоя опора" заснований у 2014 році Валерією Татарчук. Фонд створювався з метою допомагати важко хворим дітям і дітям сиротам. Наразі фонд працює у таких напрямках:

  • допомога дітям з вродженими вадами серця - це найбільший проект фонду, в рамках якого ми допомагаємо і підтримуємо ключові медичні заклади в Україні;
  • допомога і опіка над дитячими будинками;
  • адресна допомога окремим дітям

Місія фонду – повертати дітям радість та свободу життя

Наші цінності: чесність, відповідальність, мудрість.

Фонд "Твоя опора" єдина організація від України, яка стала стала членом Всесвітньої федерації серця.

Для фонду це можливість популяризувати проблему серцево-судинних захворювань (ССЗ), від яких щороку помирає понад 400 тисяч українців. ССЗ - це перша причина смертності не лише в Україні, а і у всьому світі.

Діяльність фонду найбільше сфокусована на дітях з вродженими вадами серця, яких щороку народжується більше 5000, з них близько 800 помирає.

Лише системний підхід може змінити ставлення до проблеми, і знайти ефективні шляхи для її вирішення, які вплинуть на смертність - як дитячу, так і дорослу.

Щороку знаковий проект фонду Charity weekend, який був створений спільно з телеведучою Машею Єфросиніною, займається збором коштів на важливе та дороговартісне обладнання.

Під час карантину у 2020 році, фонд "Твоя опора" зібрав більше 72 000 000 грн, які були витрачені на закупівлю медичного обладнання, захисні костюми та інші витратні матеріали для лікарень, які приймають хворих на COVID-19.

Також фонд Твоя опора дбає про маленьких українців які опинилися у дитячих будинках.  Під опікою фонду знаходиться 26 дитячих будинків та інтернатів.

Зізнаємося, коли ми тільки починали свою роботу, то навіть не уявляли масштабів лиха.

  • 23 тисячі немовлят в Україна щороку народжують передчасно, аби вжити їм треба дорогезні ліки, якими майже не забезпечує держава. Крихітки гинуть у реанімаціях державних закладів, а чиновникам – байдуже.
  • 5 тисяч діток у нас щороку з’являються на світ з вадами серця і щодня троє із них помирає. Більшість можна врятувати, якщо оперувати в перші дні життя. Однак орієнтовна вартість операції – 100 000 тисяч гривень – лишає шансу.
  • Паліативна допомога і реабілітація – такі діти, здається, державу лише обтяжують. Родини опиняються з бідою, яка щодня висмоктує гроші, сам на сам.  
  • Про долю дітей у сиротинцях годі й говорити. Побутує думка, що про них там дбає держава, а отже – нічого  їм не треба. Це неправда. Бо хоч вони й отримують гроші за захищеною статтею бюджету, їх – недостатньо.

 

Якщо ми беремося допомагати, то вже не кидаємо підопічних. У боротьбі з бідою ми назавжди стаємо їхньою опорою, бо не розуміємо разової допомоги там, де вона потрібна постійно. Ми діємо на благо дітей і заради них.

«Ми хочемо зруйнувати стіну бюрократії та стереотипів у нашій країні, щоб не було клейма «сирота», «невиліковно хворий», «інвалід». Хочемо, щоб усі діти були дітьми, в першу чергу, і насолоджувалися безтурботним дитинством без таких «атрибутів» як сірі стіни, люди в білих халатах, залізні миски... Вони заслуговують мати гідне майбутнє. Ми хочемо, щоб суспільство розуміло, що сироти теж хочуть їсти тричі на день, а не тільки в День захисту дітей або Новий рік, щоб розвивалася традиція благодійності в її справжньому значенні  ПОСТІЙНА участь у житті нужденних» - Валерія Татарчук, засновниця БФ «Твоя опора».

Головний принцип нашої роботи – чесність і відкритість. Ми максимально прозорі і ніколи не допустимо, аби навіть найменша тінь сумніву впала на наш фонд. Ви можете самі в цьому пересвідчитися, перевіривши наші звіти. Фонд щороку проходить незалежну аудиторську перевірку.

Якщо Вам потрібна наша допомога і підтримка, просто напишіть нам. Якщо готові пожертвувати будь-яку суму нашим підопічним – тисніть «Допомогти». Маєте вільний час і бажання – приєднуйтеся ще до одного інструменту фонду – волонтерського руху. Не соромтеся долучатися, адже не існує маленької чи великої допомоги. Будь-який Ваш вклад буде цінний для нас.

Ми віримо, що разом зможемо розвивати культуру благодійності, що колись вона таки стане стилем життя кожного українця, що з Вами ми зробимо цей світ привітнішим до діток. Адже пам’ятайте – разом ми здатні творити дива. 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Проект фонду «Адресна допомога» спрямований на матеріальну підтримку здійснення обстеження та подальшого лікування:

  • Дітей з порушеннями опорно-рухового апарату;
  • Дітей з ураженнями центральної нервової системи;

В першу чергу фонд надає пріоритет дітям із соціально-вразливих груп - дітям – сиротам та позбавлених батьківського піклування, малозабезпеченим та багатодітним сім`ям.

З питань операційної роботи фонду:

Виконавчий директор Фонду - Пастернак Ірина

тел. 063 815 38 70, e-mail: ira.pasternak@tvoya-opora.org.ua

Загальні питання, e-mail: info@tvoya-opora.org.ua

З питань партнерства: 

Генеральна директорка та засновниця фонду - Татарчук Валерія 

e-mail: tatarchuklera@tvoya-opora.org.ua