UA

Маленькі кроки до одужання

В рамках ініціативи Lancôme та «Твоя опора» до Дня матері вдалося зібрати 1 000 000 грн на операції дітям. Розповідаємо історії пацієнтів, які отримали шанс на здорове життя

Маленькі кроки до одужання

Про можливі проблеми із серцем стало відомо вже після народження Габріели, і лікарі порадили батькам перевірити крихітку. Тому майже одразу після виписки із пологового будинку дівчинці зробили УЗД сердечка. На 9 день життя у маленької виявили вроджену ваду серця. Кілька місяців дівчинка отримувала медикаментозне підтримуюче лікування. 

Згодом одеський хірург-кардіолог, що практично з народження спостерігав за станом дитини, сказав лише наглядатися, жодних операцій поки що не потрібно. Але батьки самостійно вирішили їхати до інституту Амосова. Тут лікарі порадили все ж приїхати через 3 місяці на операцію.

У 3 місяці дівчинці зробили операцію. Вона тривала майже 3 години, під час якої маленькій повністю усунули ваду — відновили та змістили чотири перегородки у крихітному сердечку та закрили дірочку на серці. Габріела дванадцять днів провела в реанімації під наглядом лікарів, а потім її перевели у звичайну палату до мами. Наша сильна героїня два тижні перебувала у лікарні, після чого її виписали додому для подальшого відновлення.

Мама Габріели дуже бажає, щоб її маленька донечка стала дитячим лікарем, адже порятунок дітей – це одна з найважливіших справ.

Операцію дівчинці було проведено в рамках проєкту «Велике маленьке серце», мета якого — допомога дітям з вродженими вадами серця. За рекомендаціями лікарів Габі слід спостерігатися у кардіолога, щоб контролювати стан сердечка. І ми бажаємо їй гарного самопочуття, міцного здоров’я та повного одужання!

Допомогу підопічна Фонду отримала завдяки акції до Дня матері від компанії Lancôme: дівчинці були надані дороговартісні ліки під час проведення операції та перебування в Інституті Амосова.

Галерея

інші новини