UA
Здай аналіз-допоможи дітям
Збір

Здай аналіз-допоможи дітям

Розпочато: 01.06.2021
Завершений
Збір здійснює
Здай аналіз-допоможи дітям
Завершений
Зібрано
559 260
ПОТРІБНО ЗІБРАТИ
559 260
  • Про збір
  • Донори та партнери

З 1 червня 2021 р. по 31 травня 2022 р. з кожного зданого пакета аналізів № 4.5 «Ліпопротеїди фракційно» лабораторія «Сінево» перераховує 10 гривень до благодійного фонду «Твоя опора». 

Зібрані кошти будуть спрямовані на закупівлю препаратів для проведення операцій на серці дітям з вродженими вадами серця. 
Оперуватиме Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова.                            

Участь в акції — це не просто реальна можливість зробити добру справу. Це чудова нагода попіклуватися про себе та своїх близьких, виключивши ризик серцево-судинних захворювань за допомогою пакету аналізів «Ліпопротеїди фракційно».

«Нашим благодійним проєктом ми хочемо допомогти врятувати ще більше дитячих сердець і привернути увагу громадськості до проблеми вроджених серцево-судинних патологій у дітей. Але що не менш важливо, ми хочемо показати, що такий діагноз – не вирок. Завдяки вчасно виконаній операції, 99,9% дітей із вродженими вадами серця виживають і після цього можуть жити повноцінним життям. За рік «Сінево» планує спрямувати понад 1 млн грн на закупівлю необхідних медикаментів для проведення операцій і порятунку дитячих сердець», – прокоментував директор з розвитку «Сінево» Микола Бутенко.

До пакету №4.5 (Ліпопротеїди фракційно) входить 6 показників: 

  • холестерин; 
  • ліпопротеїди високої щільності (ЛПВНЩ, HDL); 
  • ліпопротеїди низької щільності (ЛПНЩ, LDL); 
  • тригліцериди; 
  • ліпопротеїди дуже низької щільності (VLDL); 
  • коефіцієнт атерогенності (КА).

Пакет дозволяє виявити атеросклеротичні зміни в судинах навіть на ранніх стадіях, оцінити пов’язані з ними ризики для здоров’я (розвиток ішемічної хвороби серця, інфаркту міокарда, інсульту), а також обрати оптимальні методи їх попередження та лікування. Здати аналіз, який бере участь в благодійному проєкті, можуть всі охочі в будь-якому з 320+ відділень «Сінево» по всій Україні.

Збір в рамках проекту “Велике маленьке серце”

Фото

Підтримали

Схожі збори