Фінансовий звіт за 2018 рік

Завдяки вашій допомозі і підтримці донорів та партнерів у 2018 році ми допомогли діткам на майже 10 мільйонів гривень!

Це справжнє досягнення для нас і ми обіцяємо виправдати вашу довіру цьогоріч!

За рік нам вдалося реалізувати 9 823 369,36 гривень.

 

МЕДИЧНІ УСТАНОВИ

Як ви знаєте, ми на постійній основі здійснюємо допомогу двом ключовим медичним закладам – Інституту педіатрії, акушерства і гінекології України та Інституту серцево-судинної хірургії ім.М.Амосова. Загалом на допомогу дитячим реанімаціям було витрачено 8 816 816,55 гривень.

Загалом Інституту серцево-судинній хірургії ім. М. М. Амосова ми допомогли на 2 330 686,28 гривень. Як завжди це ліки, медичні препарати і вироби медичного призначення, які потрібні важкохворим діткам. Це зокрема дороговартісні препарати як Кустодіол, Симдакс, різні антибіотики широкого спектру дії, без яких малюки просто приречені. Також ми закуповували вироби медичного призначення за потребою: від оксигенаторів до датчиків, катетарів та зондів. Саме без оксигенатора неможливо проводити операцію, через нього створюється штучний кровообіг, який оминає серце. І тоді на дитячому сердечку можна проводити хірургічне втручання.

Ми купили фетальний монітор завдяки партнеру Креді Агріколь Банк. Адже саме завдяки цьому невеликому і простому на перший погляд обладнанню лікарі зможуть зберігати найцінніше – дитяче життя. Саме цей апарат дозволяє контролювати і відстежувати життєві показники навіть під час складних операцій. У тих випадках, коли майбутня мама або дитина мають важкі вади, потребують особливого нагляду чи хірургічного втручання.

Завдяки збору коштів на день народження засновника фонду “Твоя опора” Лери Татарчук нам вдалося придбати систему обігріву та матраси для наших маленьких підопічних. Ці кошти нам вдалося зібрати завдяки Українській Біржі Благодійності.

В 2018 році було ми провели ремонт обладнання в Інституті ім.М.Амосова на загальну суму 200 802 гривні. Це стало можливим завдяки проведеного заходу «День лідерсвта» у Новопечерській школі та нашому доброму другові Аліні Поперешнюк. Було відремонтовано наркозно-дихальний апарат та 5 апаратів штучної вентиляції легень.

Допомогу протягом року отримував Інститут педіатрії, акушерства і гінекології, допомогу якому ми здійснили на суму 6 186 704,17 гривень.

Найбільшим і одним із найважливіших придбань стала закупка в ІПАГ лапороскопічної стійки вартістю 3,6 мільйони гривень. Це наша гордість і перемога, наша мета і мрія, яку ми здійснили завдяки небайдужим українцям та нашим добрим помічникам-донорам. За що безмежно вдячні – без вас наша мрія не стала б реальністю!

Також були придбані медикаменти та вироби медичного призначення на загальну суму 2 586 704,17 гривень. Це дороговартісні препарати для реанімації новонароджених та дитячого відділення. Серед іншого це антибіотики широкого спектру, паранетальна харчування, препарат дітям, як мають цироз, автоімунні захворювання. Також ми купили таких важливий виріб медичного призначення, як тутоплас, без якого проведення операцій діткам із важким діагнозом “гастрошизис” просто неможлива.

Хочемо подякувати кожному, хто долучався до закупівель у наші медичні заклади! Завдяки вам ми врятували сотні діток, зробили щасливими їхніх батьків і подарували найцінніше – здоров’я та життя!

Завдяки Київстару продовжується наша спільна акція  Sharity. Завдяки їй багато дітей, які потребують операції на серці вже отримали допомогу.  

Цього року ми почали працювати з міжнародним благодійним фондом з Великобританії "ALBION AID FOUNDATION”, який допомогає забезпечувати медикаментами та виробами медичного призначення діток з Амосова. За 2018 рік вдалося прооперувати вже 10 діток.

Ми запустили і реалізували красиву акцію з MARSALA, яка допомагає врятувати крихіток з ІПАГу.

Запрацювала це одна яскрава і важлива акція з брендом валіз HAVE-A-REST, яка допомагає нашим підопічним з дитячої реанімації ІПАГу.

Вже другий рік поспіль діє чарівна акція спільно з Валерією Гузема  Charity Chain, яка допомагає проводити операції діткам в ІПАГу та Амосова.

Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України отримав допомогу на загальну суму 299 426,10 гривень, завдяки Креді Агріколь Банк.

 

ДИТЯЧІ БУДИНКИ

 

Наступним напрямком діяльності фонду є підтримка закладів для дітей, а саме дитячих будинків, інтернатів. На цей напрямок було витрачено 452 996,56 гривень. Під опікою фонду на сьогодні знаходиться 16 закладів.

Допомогу отримали КЗ "Олешківський дитячий будинок інтернат" на суму 139 421,68 гривень. Заклад був забезпечений медикаментами, підгузками та побутової технікою (телевізор, два електрочайники та блендер). Тут проживають дітки з найважчими патологіями – фізичними вадами, затримкою розвитку тощо.

КУ охорони здоров'я "Краматорський будинок дитини "Антошка" отримав допомогу на 44 020 гривень. Діткам з сиротинцю, що знаходиться на Донасі ми купували підгузки та молоко.

КЗ Київської обласної ради "Спеціалізований обласний будинок дитини" міста Біла Церква отримав допомогу на 32 976,03 гривень. Заладу було закуплено та передано підгузки, постільну білизну, памперси, колготки, пелюшки, побутову техніка - пилососи, міксери, блендери, праски та інше.

КЗ медико-соціального захисту "Прилуцький обласний будинок дитини "Надія" отримав допомогу у вигляді медикаментів на суму 29 346,20 гривень.

Також КО "Макарівський районний центр соціальної підтримки дітей та сімей "Промінь надії" отримав медикаментів на суму 25 118,65 гривень.

КЗ "Оршівський дитячий будинок санаторного типу" отримав два газових котла на загальну суму 89 900 гривень.

У "Новосанжарський дитячий будинок-інтернат" Полтавської обласної державної адміністрації було придбано необхідну побутову та медичну техніку на суму 38 855 гривень.

КЗ "Городнянський ліцей" Чернігівської обласної ради отримав проектор та кріплення до нього вартістю 11 460 гривень, а "Немирівський навчально-реабілітаційний центр Вінницької обласної ради" отримав проектор та екран на суму 20 699 гривень.

Для КУ "Запорізький обласний спеціалізований будинок дитини "Сонечко" ми придбали кондиціонер вартістю 13 000 гривень.

У "Кременчуцький обласний спеціалізований будинок дитини Полтавської обласної ради" придбали медичне обладнання для проведення фізіотерапії маленьким підопічним закладу. Вартістю обладнання складає 8 200 грн.

 

АДРЕСНА ДОПОМОГА

І найбільш кропітким та одним із найвідповідальніших напрямків роботи фонду є проект “Адресна допомога”. Ми знаємо і підтримуємо наших підопічних роками, радіємо їхнім успіхам і хочемо, щоб вони стали самостійними та здоровими. За 2018 рік вдалося багато зробити, а саме організувати та оплатити 33 реабілітації та 17 обстежень на загальну суму 553 556,27 гривень. На кінець 2018 року під опікою фонду - 27 дітей, яким ми постійно допомагаємо із року в рік.

Також традиційно було проведено улюблену нашими добрими помічниками акцію “2000 подарунків до Нового року з Машею Єфросиніною”. Цього року ми здійснили мрії ще більшої кількості дітей. Дякуємо нашим вірним друзям і добрим помічникам – “Новій пошті” за вчасну доставку подарунків, та Cosmonova за можливість кожному українцю долучитися до акції.

Окрема гордість і щастя для нас – проведення благодійних заходів. Ми щиро переконані, що благоійність може і повинна бути приємною та легкою. Саме тому ми проводимо заходи під гаслом «Проведи час із користю!»

У 2018 ми провели три благодійних заходи у рамках Charity Weekend. 
У квітні «Charity Weekend. День щастя» – день, який подарував життя нашим маленьким підопічним з ІПАГу, зібравши 461 300 гривень. Кошти були спрямованні на закупівлю дороговартісних медикаментів та виробів медичного призначення для підопічних з дитячої реанімації ІПАГу.

У серпні ми провели «Charity Weekend. Здоровий день», завдяки якому було зібрано 2 229 874 гривні.

Ці кошти пішли на придбання нашої гордості і мрії - на закупівлю вкрай важливого рентген апарату для ІПАГу.

У грудні ми провели “Charity Weekend. Public Talk Маші Єфросиніної із Надею Дорофеєвою”. На заході було зібрано 436 186 гривень. Ці кошти також були витрачені на придбання вкрай важливого рентген апарату для ІПАГу.

І головна подія всього сектору благодійності, яку ми підтримували і ініціювали, – початок роботи sms-благодійності в Україні. Починаючи з серпня 2018 року кожен небайдужий українець може долучитися до доброї справи і порятунку діток і відправити sms на номер 88000 і 20 гривень з мобільного рахунку будуть спрямовані на допомогу підопічним нашого фонду.

Ми вдячні кожному, хто підтримав нас словом, ділом, за кожну вашу пожертвувану гривню, за бажання робити спільні акції, допомагати діткам та їхнім батькам! Без вас ми навряд чи впорались! Придбане нами обладнання, медпрепарати, техніка для дитбудинків, підгузки і суміші для немовлят із сиротинців – це наша спільна гордість, робота і заслуга!

Сподіваємось виправдати вашу довіру і наступного року!

Завантажити звіт