Фінансовий звіт за 2016 рік

Ведення звітності за три роки роботи БФ «Твоя опора» вже стало доброю традіцією. Адже одін із наших головних принципів полягає у відкритості. Ми віримо, що лише зробивши благодійність прозорою і доступною для перевірки, ми зможемо встановити довіру і повагу до благодійності.

У період з 2014 по 2016 роки витрати фонда «Твоя Опора» на благодійну діяльність такі: дитячі будинки 2 070 432,48 грн, допомога медичним закладам  5 366 593,22 грн, адресна допомога 474 239,00 грн.

ЗВІТ ЗА 2016 РІК

МЕДИЧНІ УСТАНОВИ

На допомогу Національному інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова у 2016 році  витрачено 3 295 234,11 грн. Серед них на медпрепарати - 1 623 660,46 грн, на обладнання - 1 671 573,65 грн. Одним з головних придбань і нашою гордістю став апарат інтракардіальної ультразвукової діагностики. Тепер у відділенні дитячої хірургії Інституту ім.М.Амосова проводять унікальні операції на крихітних серцях. Завдяки цьому апарату лікарі зможуть проводити навіть надзвичайно складні операції новонароджених.

Ми завжди підкреслюємо, що допомога Інституту для нас вкрай важлива через унікальність цього медичного закладу. Щодня тут роблять надскладні операції попри брак коштів, відсутність ліків і застаріле обладнання. Ми пишаємося роботою з цим медичним закладом і не втомимося робити все можливе для покращення його роботи.

Для Інституту педіатрії, акушерства і гінекології було придбано медикаментів на 331 395,13 грн, а обладнання - на 353 897 грн. Зокрема, вдалося купити комплекс електрокардіографічного «ECGpro». Це унікальні апарати, які дозволяють лікувати вагітних із найскладнішими патологіями серця. Монітори, які ми закупили у кількості 3 штук, мають надвисоку чутливість, заявдяки чому діагноз встановлюється максимально точно. Варто зазначити, що ІПАГ - медичний заклад, який приймає на лікування матерів та новонароджених із найважчими патологіями , а також приймає пологи у породіль з вродженими вадами серця. В Інституті працює єдине в Україні унікальне відділення хірургічної корекції вроджених вад розвитку у дітей, де отримують допомогу новонароджені, у яких діагноз вродженої вади встановлений ще до появи на світ.

Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня отримала два нових кардіо комплекси вартістю 99 280,00 грн. Ми зробили це завдяки нашим колегам -  благодійній організації з Великобританії Charity Ukraine.

ДИТЯЧІ БУДИНКИ

У Краматорський будинок дитини «Антошка» (Донецька обл.) фонд «Твоя Опора» протягом року придбав дитячу молочну суміш  на суму 97 843,80 грн. Зараз  у закладі проживають діти-сироти. У будинку дитини перебувають дітки від народження до 4 років.

У Смілянський дитячий будинок-інтернат ми купили новеньки мартаси загальною вартістю 11 880 грн. У закладі проживають важкохврі діти, які потребують особливого догляду. Частина цих дітей прикуті до ліжка.

Для вихованців Калуської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів (Івано-Франківська обл.) ми придбали слухові апарати на суму 96 000 грн. Вдалося купити 12 нових апаратів. Тепер шестеро школярів матимуть змогу навчатися і пізнавати світ через звуки.

Цюрупинський дитячий будинок-інтернат (Херсонська обл.) отримав допомогу на загальну суму 587 668, 36 грн, серед них на обладнання витрачено 10 044,00 грн, на медпрепарати - 154 120, 96 грн. У листопаді нам вдался відремонтувати 7 дитячих кімнат, у яких живуть діти. Було пофарбовано стіни та стелю, замінено освітлення, постелено лінолеум. На все було витрачено 205 743,40 грн. Також придбані нові меблі у дитячі кімнати на суму 217 760, 00 грн. Варто зазначити, що в деяких кімнатах живуть дітки з обмеженими фізичними можливостями. І в стінах кімнати вони проводять більшу частину свого життя.

У Чернівецький обласний спеціалізований будинок дитини ми придбали медпрепарати на суму 43 821,90 грн, обладнання та побутову техніку вартістю 101 033,00 грн, та меблі на суму 11600,00 грн. Будинок дитини розрахований на 70 дітей, 30 дітей - це сироти, позбавлені батьківської опіки, віком від одного місяця до 6-ти років, з них – 10 немовлят та 40 дітей – це діти, які знаходяться в відділенні ранньої медико-соціальної реабілітації з малозабезпечених, асоціальних, багатодітних сімей, сімей  переселенців. Загальна сума допомоги дитячому закладу склала 156 454,90 грн.

Цього року ми провели акцію "1000 подарунків до Нового Року з Машею Єфросініною". Це вже друга акція зі збору новорічних подарунків, і ми щиро радіємо, що разом із учасниками нам вдалося здійснити мрії вихованців дитбудинків.

АДРЕСНА ДОПОМОГА ДІТЯМ

Окремою статтею видатків фонду є адресна допомога, на яку минулого року ми витратили 96 259 грн. Ці кошти пішли на оплату лікарських обстежень, проведення аналізів, реабілітацію та лікування наших підопічних. Ми завжди підкреслюємо, що підтримуємо тих, кому допомоги чекати немає звідки. 

Зазвичай підопічних, яким ми надаємо адресну допомогу, виховують самі лише матері і окрім мами у таких дітей немає нікого. Ми робимо все можливе, аби максимально адаптувати їх до життя, навчити ходити і говорити, забезпечити ліками і реабілітацією. Аби в подальшому їх життя було повноцінним.

Ми вдячні кожному донору і партнеру, всім, хто пожертвував навіть найменшу суму. Нашим друзям, які відмовляються від подарунків на користь пожертвувань фонду, проводять благодійні акції, нашим соціально свідомим партнерам, які купують подарунки підопічним, влаштовують аукціони і благодійні семінари. 

Ми обрали складний шлях, але щиро віримо, що з кожним роком ми будемо отримувати більше досвіду і терпіння, а ви  довірятимете і допомагатимете нам завжди.

Ми завжди вдячні за бажання підтримати наших підопічних. Зробити це можна, натиснувши червону кнопку "ДОПОМОГТИ" і перерахувавши зручну для вас суму.

Творімо добро разом!

*Скан-копії звіту за 2016 рік ми додамо одразу після надходження документів із податкової інспекції.

Завантажити звіт