UA

Дві операції гарантуюсь здорове майбутнє?

Дві операції гарантуюсь здорове майбутнє?

Перший рік життя Ані пройшов під пильним наглядом лікарів — дівчинка мала вроджену ваду серця, тож потребувала багато уваги та ретельного догляду. Одразу після виписки з пологового будинку крихітку направили на додаткове обстеження до рівненської лікарні. Лікарі порадили батькам почекати доки дівчинка підросте і трохи набере вагу. Пів року за дитиною спостерігали, а коли родина дізналася, що в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова надають допомогу таким зовсім маленьким дітям, одразу поїхали на консультацію до Києва.

На той час Аня добре себе почувала, а після огляду фахівці Інституту дійшли висновку, що з операцією можна зачекати поки дитина підросте. Коли дівчинці виповнився один рік, її прооперували та поставили судини на серці на свої місця. Операція пройшла швидко і без ускладнень, але родині повідомили про ймовірність необхідності повторного хірургічного втручання.

На жаль, повторна операція таки знадобилася ... Через сім років дівчинка почала швидко втомлюватися, інколи задихалася та синіла, тому мама знову привезла донечку на консультацію до Інституту Амосова. Лікарі підтвердили погіршення стану та запропонували провести повторну операцію. Так наша героїня перенесла вже вдруге операцію на серці, в ході якої лікарі знову рівняли судини. На щастя, вона також пройшла вдало.

Аня відновлюється вдома, і ми бажаємо їй якнайшвидшого одужання. Адже саме це є головною метою проєкту «Велике маленьке серце – допомагати дітям з вродженими вадами серця швидко та якісно отримати необхідну допомогу.

Завдяки #Сharity_chain, спільному проєкту Фонду «Твоя опора» та бренду Guzema Jewerly, дівчинка отримала всі необхідні медикаменти та вироби медичного призначення під час перебування в лікарні.

А наш давній партнер, Credit Agrikole Ukraine, на безоплатній основі надав вартісний препарат «Кустодіол» для проведення операцій на відкритому серці.

інші новини