Ліга тепла

Аби допомогти породіллям та новонародженим, благодійний фонд "Твоя опора" разом із оператором мобільного зв’язку Vodafone Україна  за підтримки МОЗ запускає челендж "Ліга тепла"

Завдяки проєкту в українських пологових будуть встановлені теплові помпи. Вони екологічні, надійні та виробляють значно більше енергії, ніж витрачають. Тож новонароджені та молоді мами будуть у теплі.

«Ліга тепла» - це челендж для українських компаній, готових поділитись теплом з тими, хто його найбільше потребує. Компанія взяла за мету згуртувати відповідальні українські компанії, щоб гарантувати по всій Україні теплу зиму для лікарень та пологових будинків, маленькі пацієнти яких особливо чутливі до перепадів температури. 
Зважаючи на виклики теплопостачання цієї зими і ризики використання традиційних джерел в умовах війни, для обігріву пологових і лікарень вирішили застосувати альтернативне опалення – теплові помпи.  Це обладнання має високий коефіцієнт продуктивності,  воно надійне в експлуатації, екологічне і працює від енергії землі та повітря.  

Як перший учасник челенджу компанія Vodafone Україна перераховує 20 000  євро на отеплення пологового будинку у місті Охтирка Сумської області. 


«Самотужки долати проблеми складно. Але гуртом ми спроможні зігріти багато маленьких сердець. Адже, як показує досвід останніх місяців,  можливості об’єднаних українців –  неймовірні. Сьогодні я оголошую про перші 20 000 євро від українського оператора Vodafone, які підуть на отеплення пологового будинку міста Охтирка Сумської області. Я передаю челендж далі і запрошую український бізнес доєднуватись до ініціативи, щоб подарувати тепло малюкам», -  закликає  Ольга Устинова, генеральна директорка  Vodafone Україна.

Доєднатись може будь-яка компанія, умова участі - перерахувати 20 000 євро для отеплення пологових будинків альтернативним опаленням та публічно оголосити про приєднання до «Ліги тепла». 

Як компанія може долучитися?

1. Обирайте варіант участі у челенджі. Ви можете зробити внесок 20 тисяч євро у благодійний фонд або заплатити підряднику, який встановлює помпи, напряму.
2. Заповнюйте анкету на сайті  ligatepla.com.ua
3. CEO компанії робить допис у Facebook зі своїм улюбленим теплим шаликом, публічно приймає челендж та передає його наступній компанії.

Після цього обраний вами пологовий будинок отримає теплову помпу, і дітки й породіллі взимку перебуватимуть у затишку та теплі!
 
Якщо ви бажаєте приєднатися до проекту та підтримати дітей, натискайте кнопку "Допомогти"!