HELP UKRAINE! STOP WAR!

 

Аміру було всього 40 днів від народження. Він помер через пневмонію, на яку захворів, ховаючись у підвалі разом із батьками. Аліса загинула на другий день війни під час обстрілів дитсадка. За три місяці дівчинці мало виповнитися вісім років. Поліну разом із батьками розстріляли в авто, коли ті вірогідно намагалися покинути Київ. Вона навчалася усього в четвертому класі.

 

Щодня від варварських дій Росії гинуть та страждають невинні українці - вони безжально обстрілюють наші житлові будинки, дитячі садки, лікарні та навіть пологові, цинічно заявляючи, наче там базуються військовослужбовці. Росія не має жалю ані до дітей, ані до вагітних чи стареньких. У них наказ вбивати всіх без розбору - про це відверто заявляють полонені окупанти.

 

Фото Instagram: romanpilipey

 

Але попри страх загинути українці продовжують допомагати одне одному. Лікарі залишаються на своїх позиціях і працюють понаднормово. Адже, окрім поранених, у медзакладах перебувають також нетранспортабельні пацієнти. Вихователі дитячих будинків повсякчас зі своїми підопічними, заспокоюють їх через обстріли та постійні повітряні тривоги. Небайдужі організовують прихисти і на безоплатній основі приймають матерів із дітьми, яким довелося залишити свої домівки.

 

Усім цим українцям критично потрібні ліки, продукти харчування, засоби гігієни та інша гуманітарна допомога. Завдяки сміливій роботі волонтерів гумвантаж вдається доставляти у найгарячіші точки країни. Але допомога потрібна повсякчас та у великій кількості, оскільки постраждалих дуже багато і їх щоразу більшає!

Усіх, хто має змогу приєднатися у цей непростий час до допомоги сиротинцям, лікарням, дітям та вимушеним переселенцям, натискайте

 

 

Зібрані кошти підуть на закупівлю медикаментів і засобів медичного призначення, продуктів харчування і продовольчих товарів, серед яких засоби гігієни та вся необхідна гуманітарна допомога.

 

Фото Instagram: Мстислав Чернов

 

Цьогоріч мало бути дев’ять років, як благодійний фонд “Твоя Опора” допомагав би дітям із вродженими вадами серця. Але останні події зумовили нас розширити вектор. Тож сьогодні “Твоя Опора” надає також гуманітарну допомогу дітям, лікарням і мирному населенню, а ще допомагає разом з партнерами фонду із тимчасовим житлом переселенцям завдяки своєму проекту “Прихисток”.

За майже дев’ять років діяльності “Твоїй Опорі” вже доводилося розширювати напрямки роботи - у 2020 році, зі стартом захворюваності на коронавірус, фонд започаткував проект “COVID-19” і зібрав 76 мільйонів гривень для українських лікарень. Це унікальний випадок за всі роки незалежності.

 

Фонд “Твоя Опора” є членом Всесвітньої федерації серця. Щорічно проходить незалежну аудиторську перевірку. І завдяки відкритості діяльності нам вдалося запартнеритися з багатьма міжнародними компаніями, спільно втілити десятки благочинних проектів і врятувати сотні дітей.

Ми впевнені: разом ми - сила! Бо є опорою одне для одного!

 

Фото: www.061.ua, Мстислав Чернов. Фото взяті з відкритих джерел в т.ч. особистих акаунтів фотографів, які фіксують події в Україні.