Доторкнись до серця

Благодійний фонд "Твоя Опора" вже 5 рік опікується Інститутом серцево-судинної хірургії ім.М.Амосова.

Щомісяця ми закуповуємо медпрепарати на десятки тисяч гривень, купуємо нове потрібне медичне обладння, зокрема нашими зусиллями було придбано унікальний для України апарат інтракардіальної УЗД вартістю більше 1 млн.грн., кілька наборів хірургічних інструментів, неонатальний бронхоскоп вартістю понад 400 тисяч гривень. Ми робимо все можливе, аби фахівці Інституту мають змогу ще якісніше проводити надскладні операції на крихітних сердечках. 

Серцево-судинні захворювання - причина смерті кожного другого українця.

68% СМЕРТЕЙ в Україні спричинені серцево-судинними хворобами. Для порівняння, відсоток летальних випадків внаслідок онкології - 13,1%.

За прогнозами, з 2001 року до 2025-го населення України СКОРОТИТЬСЯ НА 24%.

В нашій державі смертність від серцево-судинних хвороб ВДВІЧІ вища, ніж у розвинених країнах.

Ситуація із дитячою кардіологією катастрофічна. 51,67% немовлят (тобто дітей протягом перших 28 днів життя), які мають складну форму вродженої вади серця, помирають. 

Навіть від простих форм сердечних вад гине 42,3% дітей. 30% малюків виписуються із пологового будинку навіть без підозри на страшний діагноз. Половина із них - гине. Щороку в Україні від серцево-судинних хвороб помирає більше 800 ДІТЕЙ.

За 5 років роботи фонду ми закупили медпрапаратів на суму понад 10 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ лише для дитячої кардіології Інституту ім.М.Амосова. Але цього  не вистачає, аби забезпечити навіть нагальні потреби. 

Ми прагнемо привернути увагу до катастрофічної статистики щодо захворюваності, зокрема серед дітей. Часто ціна дитячого життя та здоров'я - вчасно проведена операція. І в Інституті ім.М.Амосова є лікарі, які професійно виконають своє завдання, але на заваді можуть стати банальні проблеми нестачі ліків, застаріле обладнання, брак коштів. Ми щиро прагнемо допомогти дітям, які цього потребують. Але це складно робити самотужки.

Варто зазначити, що відсоток летальних випадків після операцій в Інституті ім.М.Амосова сткладає ВСЬОГО 1,5-2%. За останні кілька років цей показник знизився з 27%! Це результат кращий, ніж у найпрогресивніших кардіоцентрах Європи.

Саме тому ми організовуємо благодійну програму "Доторкнись до серця" - аби допомогти діткам з критичними вродженими вадами серця. Адже для того, щоб провести операцію на серці однієї дитини, потрібно мінімум 40 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ. Інститут ім.М.Амосова приймає дітей з усієї України. Часто сума у 40 тисяч гривень є непосильною для звичайної родини. Тим більше якщо операція потрібна терміново.

Для того, щоб зробити пожертву зі своєї банківської карти, натисніть червону кнопку "ДОПОМОГТИ" під цим текстом!

Якщо ви власник компанії (кафе, кав'ярні, салону краси тощо), ми можемо організувати спільну партнерську акцію, яка приверне увагу до вашого бренду і до благодійної програми.
Якщо ви представних медіа, ви можете стати інформаційним партнером нашого заходу чи акції.  Якщо ви блогер і хочете підтримати нас, написавши пост, ми будемо дуже вдячні. Для нас надзвичайно важливо розповсюджувати інформацію про проблему із серцево-судинними захворюваннями. Тому таке партнерство для нас надзвичайно важливим!

Ознайомитись із звітами про дітей, яких ми вже прооперували завдяки проекту #Sharityua можна тут:

Якщо ви експерт у певній галузі (психолог, педіатр, дієтолог) - ви можете прочитати благодійний семінар, а зібрані кошти передати на придбання ліків для наших підопічних діток. В свою чергу, ми готові допомогти вам з організацією. 

Ми будемо вдячні за будь-яку підтримку!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ПОПОВНЕННЯ РАХУНКУ:

Отримувач: ТВОЯ ОПОРА БФ
Код отримувача (код ЄДРПОУ): 39226810
Рахунок у форматі відповідно стандарту IBAN
UA643052990000026000010104706
Назва банку отримувача: АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
Призначення платежу: «Безповоротна благодійна допомога, без ПДВ»

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ПОПОВНЕННЯ РАХУНКУ В USD ТА EUR ЗА ПОСИЛАННЯМ