Charity weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною

 

Щороку в Україні народжуються понад 10 000 дітей з вродженими вадами розвитку. Половина цих крихіток мають патологію серця, а велика частина – вади кишково-шлункового тракту. Кожному з них, аби вижити, потрібні належна діагностика, складні операції і дороговартісні медикаменти. 

Оскільки держава у повній мірі забезпечити своїх найменших громадян ними не спроможна, «Твоя опора» ось уже 5 років системно допомагає двом закладам, де рятують таких діток. Це Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова та Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. О.М. Лук’янової НАМН України. 

Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова - найбільша кардіохірургічна установа країни, в якій виконується понад 7,5 тис операцій і інтервенцій щорічно, зокрема діткам, критично недофінансований. Так само як і ІПАГ - єдина  науково-практична установа, куди їдуть жінки із проблемами вагітності з усієї України і де щороку на лікуванні у відділенні реанімації та постінтенсивного спостереження за новонародженими перебувають понад 1000 малюків. Останній на рік лише на медикаменти потребує 51 млн грн, а має цьогоріч лише 16% від потреби.

Відтак, метою четвертого благодійного фестивалю "Charity weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною" було зібрати кошти, щоб забезпечити медикаментами та витратними матеріалами операції діток з вродженими патологіями розвитку у цих закладах. І нині ми раді повідомити, що завдяки колаборації наших партнерів, волонтерів і небайдужих людей медикаменти та вироби медичного призначення закуплено!

Отож, заклади уже отримали медикаменти для забезпечення штучного кровообігу під час та після операцій на серці, кардіостимулюючі препарати, лікарські засоби, що захищають серце від загибелі в момент хірургічного втручання та дозволяють хірургам зупинити його на 2 години для виконання операцій, дороговартісні антибіотики, препарати кровоспинної дії, медикаменти для внутрішньовенного харчування дітей, що не можуть засвоювати їжу природнім шляхом, медикаменти для профілактики тромбоутворення та багато інших, які будуть використовуватися як в операційній, так і в реанімаціях у постопераційний період. 

 • Отож, на придбані нами медикаменти та медичні вироби можуть розраховувати діти віком до 18 років з наступних категорій:

 
 • діти-сироти;

 • діти, позбавлені батьківського піклування, які мешкають в інтернатних установах; 

 • діти з прийомних та опікунських сімей; 

 • діти з дитячих будинків сімейного типу;

 • діти із малозабезпечених сімей;

 • діти із сімей, яким надано статус внутрішньо переміщеної особи; 

 • діти, постраждалі від військового конфлікту;

 • діти, батьки яких мають статус учасників бойових дій; 

 • діти з інвалідністю;

 • діти з багатодітних сімей та неповних малозабезпечених сімей.
   

Якщо Ви відноситесь до вищезазначених категорій, Ви можете звернутися до співробітників фонду «Твоя опора»: 

Керівник проекту Пастернак Ірині, тел. +38(063) 815 38 70
Фахівець проекту Вдовиченко Анна, тел. +38(073) 401 04 65

Ми на зв’язку з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 17:00

e-mail: tvoyaopora@gmail.com

 
Прочитати історії діток, яких вже врятував проект  можна нижче: