"Charity weekend" Маші Єфросініної

Благодійний проект «Charity weekend» Маші Єфросініної створений спільно з фондом «Твоя опора».

«Проведи час з користю!» - Саме під таким девізом проходить «Charity weekend».

Місія кожного вікенду завжди незмінна - благодійність. Виручені від продажу квитків гроші, передаються на потреби дітей.

- «Твоя опора» допомагає, насамперед, сиротам і дітям, у яких серйозні проблеми зі здоров'ям, - розповідає Маша. - Щоб вирішувати ці проблеми, потрібні колосальні кошти - в першу чергу, на ліки. Тому просто збором грошей у колі друзів і знайомих тут не обійтися. Потрібно було створити щось масштабне, щоб привернути увагу до проблем таких дітей. Так народилася ідея циклу заходів під назвою «Charity weekend».

Саме тому «Charity weekend» - це не «прийти і просто віддати гроші на благодійність». Це привід провести час приємно і з користю - насамперед, для себе. Тому що кожен «Charity weekend» - це три-чотири години у веселій компанії, майстер-класи на теми, які хвилюють всіх жінок, а ще пригощання і приємні сюрпризи. В якості гостей на уікенді побували Катя Осадча, Сергій Притула, а сам захід також проходив в рамках 6-го Міжнародного Одеського Кінофестивалю. Особливою популярністю користується майстер-клас Маші Єфросиніної "Ти у себе одна!" де Маша ділиться досвідом побудови правильного режиму харчування та спортивних тренувань, розкриває секрети, як зберегти позитивний настрій і залишатися здоровою!

- «Charity weekend» - це завжди свято! Цікаві зустрічі, приємна компанія, нові знання і тільки приємні емоції. А головне, що «Charity weekend» - це завжди проведений час з користю не тільки для гостей, а й для дітей, які завдяки нашому заходу отримують таку необхідну допомогу! Адже головною метою завжди було, є і буде надання допомоги там, де це гостро необхідно. - Татарчук Валерія, Голова БФ «Твоя опора».