Історія щасливої родини

Маргарита - довгоочікувана дитина. З народження, батьки огорнули донечку любов’ю та турботою, а після появи другої дитини, батьківська любов збільшилася в рази. Роки йшли, і ось Маргарита вже готується до вступу в перший клас: хвилювання, купівля усіх необхідних речей і обов’язковий медогляд.

Його результати неабияк налякали батьків дівчинки. Під час огляду кардіолог почув шуми у її серці та направив дитину в Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова.
Фахівці Інституту ретельно обстежили Маргариту і виявили, що вона має часткову аномалію сполучення легеневих вен. Лікарі заспокоїли батьків, запевнивши, що для усунення вади дівчинці знадобиться тільки одна операція.
Дитину одразу госпіталізували й через кілька днів провели операцію на відкритому серці. За чотири години лікарі видалили тімус, відвели заплатою праві легеневі вени у ліве передсердя для нормального функціонування серця та покращення кровообігу. Маргарита добре перенесла операцію і дуже швидко була виписана додому, де тепер відновлюється і набирається сил.
 Фонд “Твоя опора” продовжує допомагати дітям із вродженими вадами серця в рамках проєкту “Велике маленьке серце”. Ще одна українська дівчинка зробила впевнений крок до одужання. Маргариті не потрібна повторна операція, а от нагляд кардіолога і вчасні обстеження обов’язкові. Та ми впевнені, що наша героїня буде сумлінно виконувати усі вказівки лікарів, адже це запорука її здорового майбутнього.
Проєкт нашого фонду з Сінево допоміг надати препарат «Кустодіол», використання якого є вкрай необхідним під час проведення операцій на відкритому серця.
А надати всі необхідні медикаменти та вироби медичного призначення для перебування Маргарити в лікарні ми змогли завдяки #Сharity_chain, спільному проєкту нашого фонду та бренду Guzema Jewerly.

Якщо бажаєте ще подарувати якійсь крихітці шанс на життя, тисніть «Допомогти»!