Здорове серце для сміливого хлопчика

Маленький Іван народився з вродженою вадою серця, проте лікарі заспокоїли маму, адже це доволі поширена вада у дітей. Хлопчик житиме, а це найголовніше! Йому будуть потрібні періодичні медогляди та спостереження у спеціалістів.
Так і сталося. Іван справді добре себе почував, розвивався за віком і ріс, як всі діти. Але у дев’ять років стан погіршився, самопочуття стало незадовільним, і він почав швидко втомлюватися.

Тож лікар-кардіолог, що всі ці роки спостерігав за дитиною, порадив звернутися до Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова.
Фахівці Інституту провели повне обстеження хлопчика, після якого стало зрозуміло, що необхідно проводити операцію та прибирати ваду. Звичайно, мама погодилася.
Протягом п’яти годин хірурги корегували судини на серці Івана. Він добре переніс операцію та тиждень перебував під наглядом медиків у відділенні реанімації.


Після виписки із лікарні наш герой продовжує відновлюватися і набиратися сил вже вдома. Зараз він знаходиться під ретельним наглядом лікарів і проходить всі необхідні огляди. Найголовніше, що повторної операції проводити не потрібно! Ваду було повністю усунено, і тепер на Івана чекає сповнене пригод і відкриттів здорове життя.

Допомогти хлопчику ми змогли в рамках проєкту фонду “Велике маленьке серце”, головна мета якого - допомога дітям, з вродженими вадами серця.
А ще завдяки проєкту #Сharity_chain, який фонд «Твоя опора» реалізує з брендом Guzema Jewerly, маленький Іван був забезпечений усіма необхідними медикаментами та виробами медичного призначення в ході операції та під час перебування в реанімації.
А проєкт нашого фонду з Сінево допоміг надати препарат «Кустодіол», використання якого є вкрай необхідним під час проведення операцій на відкритому серця.

Якщо бажаєте ще подарувати якійсь крихітці шанс на життя, тисніть «Допомогти»!