Допомога діткам від Crédit Agricole Ukraine

 

Креді Агріколь подарував сучасний наркозно-дихальний апарат експертного класу вартістю 2,1 млн грн для реанімаційного блоку Національного інституту педіатрії, акушерства і гінекології. За допомогою цього апарату лікарі зможуть проводити щороку більше 1000 надскладних операцій діткам з патологіями.

Основне призначення наркозно-дихального апарату – це «дихати замість дитини» під час проведення складних операцій. Він допомагає правильно провести анестезію, контролює надходження кисню в організм.

«Підтримка медичної системи та допомога дітям займають важливе місце в благодійних проектах Креді Агріколь та наших серцях, адже це – майбутнє України. В реанімацію ІПАГу щороку потрапляють 1000 дітей і новий наркозно-дихальний апарат допоможе врятувати їхні життя. Ця ініціатива є частиною глобальної програми корпоративної соціальної відповідальності We Care!, яку банк втілює вже понад 6 років. Ми щиро прагнемо інвестувати в країну, в здоров’я нації, робити свій внесок та допомагати тим, кому потрібні найбільше», - сказав Карлос де Корду, голова правління Креді Агріколь під час візиту до ІПАГу. Він щиро подякував лікарям за їхній професіоналізм та турботу.

«Ми раді давній і плідній співпраці з Креді Агріколь, адже розділяємо цінності – творити добро системно і ефективно. Ми завжди ретельно опрацьовуємо кожен запит від лікарень і разом з банком купуємо саме те обладнання, яке потрібно конкретній лікарні. І, безумовно, такий системний підхід дозволяє крок за кроком вдосконалювати рівень медицини у нашій країні, а отже і рятувати більше життів», - зазначила Валерія Татарчук, засновиниця фонду «Твоя опора» під час спільного візиту до ІПАГу.