Благодійні результати за червень

Ми продовжуємо працювати і допомагати українцям, які постраждали від війни. Для нашої країни нині найтяжчі часи і ми маємо всі перебувати в єдності, щоб наближати нашу перемогу і допомагати тим, кому зараз найтяжче!

Ми раді поділитися результатами за червень.

У червні 2022 року фондом було реалізовано 5 308 061,43 грн.

Більшу частину допомоги отримали медичні заклади України на суму 2 744 848,14 грн.

Це 8 закладів із 6 областей, а саме Київської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської, Полтавської, Хмельницької.

Допомогу отримали такі медичні заклади:

Національний Інститут серцево-судинної хірургії імені Амосова у вигляді медикаментів на суму 269 447,82 грн.

Комунальне некомерційне медичне підприємство "Кременчуцька міська дитяча лікарня" отримала допомогу у вигляді медикаментів на суму 323 764,10 грн.

Комунальне некомерційне підприємство «Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня» отримала допомогу  на суму 191991,34 у вигляді медикаментів та виробів медичного призначення.

Комунальне підприємство «Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня» отримала допомогу на суму 224 445,85 грн. у вигляді медикаментів та виробів медичного призначення.

Комунальне некомерційне підприємство «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Каребелеша Херсонської міської ради отримала допомогу на суму  29 827,93 грн. медикаментами.

Комунальне некомерційне підприємство «Київська міська дитяча клінічна лікарня №1» отримала допомогу  на суму 142800,00 у вигляді комп’ютерної техніки.

Комунальне некомерційне підприємство «Київська міська клінічна лікарня №4» отримала допомогу  у вигляді медикаментів та виробів медичного призначення на суму 1 229 491,10 грн.

Перинатальний центр Хмельницької області отримав допомогу у вигляді медичного обладнання на суму 333 080,00 грн.

Гуманітарна допомога

У червні фондом було отримано та реалізовано гуманітарну допомогу на суму 2 127 400,21 грн. Це гуманітарна допомога у вигляді продуктів харчування, дитячих підгузків та засобів для прання.

Прихисток "Все буде добре", м. Львів

Прихисток «Все буде добре» у місті Львів, провжує приймати внутрішньо переміщених осіб з областей, де ведуться бойові дії та з тимчасово окупованих територій України.  Витрати на Прихисток  у червні становлять 435 813,08 грн. Це комунальні платежі, господарчі товари, прання, прибирання, засоби гігієни та інше.

Щиро дякуємо компаніям, які надали допомогу: «Креді Агріколь Банк», ТОВ «Хенкель Україна», ТОВ «Альянс Енерго Трейд», «Київстар», «Монобанк», «Have A Rest», «Partners Group», «CARE», «Краун Філдс», БО «Мальтійська служба допомоги Україні» та багатьом іншим донорам!

Якщо хочете допомогти діткам, які постраждали від війни, натискайте кнопку "Допомогти"!