Маленьке хоробре сердечко

Цю крихітку звуть Емілі. На її народження з нетерпінням чекали батьки і дуже раділи усім успіхам  малечі.

У чотири місяці дитинку принесли на плановий огляд до педіатра. Послухавши дівчинку, лікар направила Емілі на рентген, оскільки почула шуми в її серці. Після обстеження батькам повідомили, що у сердечку їхньої донечки є вада і необхідно їхати до Києва в Інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова.

В столиці дівчинку одразу поклали на операцію, адже діагноз «дефект міжпередсердної перегородки» підтвердили, а значить необхідно було терміново оперувати крихітку.

Емілі поставили оклюдер - це пристрій, який дозволяє закрити аномальний отвір міжпередсердної перегородки. Та, на жаль, він не підійшов її сердечку – дівчинка погано дихала.

То ж за декілька днів на Емілі чекала ще одна операція, але тепер – на відкритому серці. Наша маленька хоробра героїня добре перенесла складну чотиригодинну операцію, після якої ще десять днів перебувала під пильним наглядом лікарів Інституту Амосова.

Хірургам вдалося зашити усі дірочки в серці дівчинки і повторної операції проводити не потрібно! Після відновлення Емілі буде зростати здоровою дитинкою. І ми бажаємо їй пізнати усі барви цього цікавого світу!

А допомогти Емілі отримати всі необхідні медикаменти під час перебування в Інституті Амосова ми змогли завдяки #Сharity_chain - спільному проєкту фонду «Твоя опора» та бренду Gusema Jewerly.

А проєкт нашого фонду з мережею медичних лабораторій Сінево забезпечив крихітку препаратом «Кустодіол», без якого неможливо проводити операції на відкритому серці.

Якщо бажаєте ще подарувати якійсь крихітці шанс на життя, тисніть «Допомогти»!