Шлях до здорового життя

Уляна дуже життєрадісна дівчинка: вона із захопленням береться за будь-яку нову справу, добре навчається і активно долучається до шкільних заходів. Та за цією щирою усмішкою ховається тривала боротьба за можливість жити  так, як її однолітки.

На 28 тижні вагітності лікарі повідомили матері, що дитина матиме проблеми із серцем. На щастя, дівчинка народилася вчасно і навіть задихала самостійно, та вже у перший день життя їй поставили діагноз - аномалія Абштейна.

Понад десять років хвороба майже ніяк не проявлялася. В Уляни були шуми в серці, спостерігалася невелика тахікардія, під час якої були прояви панічної атаки. Та все ж таки вона мала можливість навчатися, відвідувати гуртки і жити більш-менш повноцінне життя, періодично проходячи усі необхідні обстеження.
У грудні 2021 року під час чергового огляду в Інституті серцево судинної хірургії ім. М.М. Амосова було прийнято рішення про проведення операції. 

Десять передноворічних днів Уляна провела в Інституті Амосова, де її двічі прооперували. В ході першої операції лікарі зробили припікання клітин через артерії для сполучення клапану. Через день зробили ще одну операцію, під час якої  було проведено сполучення клапану. 
За прогнозами лікарів дівчинці знадобляться ще операції, оскільки необхідно змінювати клапан. Та початок вже зроблено, а значить, зроблені перші кроки до здорового життя дитини.
Улянко, ми віримо, що у тебе все вийде, і бажаємо тобі сил та наснаги на шляху до одужання. 
Під час перебування в лікарні Уляна була забезпечена усіма необхідними медикаментами та витратними матеріалами. Таку можливість надає #Сharity_chain, спільний проєкт «Твоя опора» та бренду Guzema Jewerly.
А завдяки проєкту фонду і Сінево дівчинці було надано препарат «Кустодіол», використання якого є обов’язковим для проведення таких операцій.  

Якщо бажаєте ще подарувати якійсь крихітці шанс на життя, тисніть «Допомогти»!