Півроку дівчинка готувалась до операції

Дівчинка народилась в лютому цього року. Під час пологів все було гаразд, але десь на третьому тижні батьків почав турбувати її стан. Під час огляду лікар почула шуми. У Богданки спостерігались усі ознаки вродженої вади серця. Вона була дуже маленькою та кволою і дуже погано їла.

Проте втручатися поки ще було небезпечно, оскільки організм дуже слабенький і може не пережити операцію. Сім’ю відправляють додому і кажуть приїжджати через 3 місяці. Батьки так і зробили. З Вінниці їм дають направлення на Інститут серця ім. Амосова.

Вже в Києві їх знову повертають додому. Маля повинне окріпнути, щоб впоратись із таким складним навантаженням, адже операція на серці – це зовсім не просто для такого крихітного тіла. Дочекалися, коли Богдані буде півроку і тоді нарешті вирішили з датою операції.

Їй зашивали дірочку – дефект, який унеможливлював нормальний розвиток дівчинки. Через недостатнє окиснення організму та часті перебої роботи серця вона була такою слабкою і не могла набирати вагу. Лікарі 4 години трудилися, аби прибрати ваду і ще 5 діб знадобилося, щоб виходити дівчинку та нормалізувати її стан. Поки вона під пильним наглядом в рідному місті очікує на повторну консультацію в Амосова.

Ми щасливі, що завдяки небайдужим людям, які долучилися до проєкту Charity Chain – спільного проєкту бренду Guzema Fine Jewelry та благодійного фонду «Твоя опора» та до спільного проєкту з Сінево. Нам вдалося зібрати достатньо коштів, щоб забезпечити дівчинку необхідними медикаментами під час перебування в реанімації.

Лікарі не можуть сказати точно, чи не знадобляться ще операції, але ми усі віримо у краще.