Терміново в Амосова на операцію

 

Сім’я проживає в Закарпатській області. Там і народився Антон. Пологи пройшли добре, жінка народжувала самостійно. Хлопчику було вже 5 рочків, коли сім’я дізналася про ваду. До того він поводив себе дуже активно і не викликав жодних підозр ні в батьків, ані у лікарів.

Єдиною характерною рисою, яка відрізняла малюка серед інших було його вушко, трохи більше за інше. Це викликало дискомфорт у малого і батьки, розуміючи можливі проблеми в майбутньому, приймають рішення ще змалечку зробити косметичну операцію. Тоді і дізналися про ваду серця.

Перед операцію Антон мав пройти ряд лікарів, серед яких був і кардіолог. Дитину послухали і відправили на УЗД. А далі все понеслось дуже швидко. Підозра на ваду сердечка. Вирок – дефект венозного синуса – дірочка у верхній частині міжпередсердної перегородки. Там розводять руками і направляють на Київ в Інститут серця ім. Амосова. З Ужгорода направляють на Мукачево. 

Вже тут малюка одразу кладуть до лікарні і починають готувати до операції. Антону ушивали дефект. Добу хлопчик був в реанімації. Зараз рано ще говорити, про подальші дії та методи лікування. Лікарі чекають, коли стан малюка нормалізується, але сподіваються, що більше операцій не знадобиться.

Батьки дуже завдячують проєкту Charity Chain – спільному проєкту благодійного фонду «Твоя опора» та бренду Guzema Fine Jewelry. Ми бажаємо сім’ї наснаги, терпіння і звісно ж міцного здоров’я.

Якщо бажаєте ще подарувати якійсь крихітці шанс на життя, тисніть «Допомогти»!