Маленьке серце, що хоче жити

Інколи боротися з хворобою доводиться ще до народження. Саме так сталося з маленькою Регіною. Про діагноз дитини - аневризма вушка правого передсердя - батьки дізналися на 30 тижні вагітності мами, тоді ж стало відомо, що вона має величезні розміри.

Відтоді почалася відчайдушна боротьба за життя ще ненародженої дитини. Останній місяць вагітності мама провела під пильним наглядом лікарів Інституту педіатрії, акушерства і гінекології, куди її направили з м. Черкаси. Після 40 тижнів вагітності родина нарешті побачила крихітку Регіну, але, на жаль, одразу після пологів дівчинка потрапила до реанімації, де провела 5 днів.

Після огляду в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України було вирішено, що з операцією потрібно почекати, аби дати можливість дитині набратися сил і трішки підрости. Тож перший рік свого життя Регіна провела, готуючись до серйозної операції, постійно відвідуючи лікарів, що спостерігали за перебігом хвороби.

Приїхавши на плановий огляд до Інституту Амосова у жовтні 2021 року, родина дізналася, що чекати більше неможна і потрібно робити операцію.

Важко уявити, що пережили батьки за ті 3,5 години, що тривала операція, в ході якої провели відсікання аневризми. Не менш напруженою була доба, проведена Регіною в реанімації.

Поки що невідомо чи знадобиться дівчинці повторна операція. Лікарі говорять про необхідність нагляду, спостереження та систематичного відвідування лікарів.

Та ми віримо, що наша маленька героїня все подолає, і родина Дяченків заживе звичайним життям.

Завдяки проекту #Charity Chain - спільному проекту благодійного фонду "Твоя опора" та бренду Guzema Jewelry дівчинці було надано необхідні медикаменти та вироби медичного призначення, а проект фонду та Сінево дає можливість забезпечувати дітей важливим препаратом "Кустодіол" без якого не обходиться жодна подібна операція.

Якщо бажаєте ще подарувати якійсь крихітці шанс на життя, тисніть «Допомогти»!