Сердечко з зайвим отвором

Виписка з пологового – дуже хвилююча мить для кожної родини. На жаль, радість батьків маленької Марійки змінилася на тривогу і хвилювання, адже під час огляду лікар почув шуми у серці немовляти.

Дівчинку направили на обстеження до Вінницької обласної лікарні. Там, після проведення УЗД, було встановлено діагноз – вроджена вада серця: перимембранозний дефект міжшлуночкової перегородки. В ході обстеження лікарі виявили маленьку дірочку в крихітному сердечку.

Марійці виписали необхідні ліки. Але на повторному огляді через місяць виявилося, що прийом ліків не дав бажаного результату. Тому дитину направили на додаткове обстеження в Інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова.

Після детального огляду в Інституті батькам повідомили про необхідність проведення операції на серці їхньої донечки, адже лікарі виявили у Марійки гіпертензію, а це означало, що зволікати не можна.

П’ять годин хірурги оперували крихітку, після чого вона провела чотири доби у реанімації. На щастя, лікарям вдалося зашити дірочку, тож повторної операції не знадобиться.

Зараз батьки Марійки вже оговтуються від пережитого хвилювання, а Марійка відновлюється і набирається сил аби зажити здоровим повноцінним життям. Ми бажаємо нашій героїні міцного здоров’я та безліч яскравих і  цікавих моментів у майбутньому.

Створити маленьке диво для родини Майстер нам вдалося за допомогою проектів фонду «Твоя опора», які ми реалізуємо спільно з брендом Gusema Jewerly та мережею медичних лабораторій Сінево.

Завдяки проекту #Сharity_chain, створеному з Gusema Jewerly, дівчинка була забезпечена усіма необхідними медикаментами під час перебування в Інституті Амосова.

А спільний проект з Сінево дав можливість надати препарат «Кустодіол» для проведення операції на серці дівчинки.

Якщо бажаєте ще подарувати якійсь крихітці шанс на життя, тисніть «Допомогти»!