Серце, що потребує допомоги

Знайомтеся, це Богдан, йому 15 років. Хлопець уже пережив дві операції на серці. І його історія боротьби з хворобою ще триває.

Про проблеми із серцем дитини батькам повідомили одразу після народження. Перші роки життя Богдана пройшли під пильним наглядом лікарів і систематичними медобстеженнями.

У 2015 році дев’ятирічний хлопчик тиждень провів в Інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова. Тут йому зробили першу операцію, під час якої провели пластику клапана. Операція пройшла успішно, тож Богдан повернувся додому, де продовжував спостерігатися у кардіолога.

А у 2021 р. батьки знову привезли хлопця на огляд в Інститут Амосова, де з’ясувалося, що необхідно робити заміну клапана. Хлопцю провели восьмигодинну операцію, в ході якої замінили клапан на механічний. Ще добу Богдан перебував у реанімації, де медики стежили за станом пацієнта.

Зараз юнак добре почувається і набирається сил, та лікарі говорять, про те, що в майбутньому йому може знадобитися ще одна операція по зміні клапана.  Тож ми продовжуємо слідкувати за станом здоров’я нашого героя і віримо, що все буде добре.

Допомогти Богданові отримати всі необхідні медикаменти під час перебування в Інституті Амосова ми змогли завдяки #Сharity_chain - спільному проекту «Твоя опора» та бренду Gusema Jewerly.

А проект нашого фонду з мережею медичних лабораторій Сінево забезпечив хлопця препаратом "Кустодіол", без якого неможливо проводити подібні операції на серці.

Якщо бажаєте ще подарувати якійсь крихітці шанс на життя, тисніть «Допомогти»!