Матусине серце відчуло

В перші місяці життя діти в усьому залежать від батьків: інколи здається, що вони наперед знають, чого саме захоче їх маля за хвилину. Мами здатні помітити найменші зміни настрою та поведінки немовляти.

Саме це природнє відчуття своєї дитини допомогло мамі маленького Марселя вчасно побачити проблеми зі здоров’ям хлопчика. Вона помітила, що час від часу він синіє, тож вирішила звернутися за консультацією до кардіолога.

Проведене УЗД підтвердило побоювання матері – за його результатами було встановлено невтішний діагноз вроджена вада серця, а саме Тетрада Фалло. Хлопчика одразу перевели до Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова.

Повторний огляд дитини в Інституті підтвердив попередній діагноз. Хлопчикові була показана термінова операція. Звичайно ж, родина погодилася на її проведення, оскільки від неї залежало життя їх п’ятимісячного синочка.

Операція тривала 4,5 години. Батькам Марселя вони здалися вічністю. Але ж якою була їхня радість, коли вони дізналися, що повторної операції не знадобиться, і їх хлопчик одужає!

Зичимо тобі міцного здоров’я, Марселю! Набирайся сил і не хворій більше!

Допомогти хлопчику отримати всі необхідні медикаменти під час перебування в Інституті Амосова ми змогли завдяки #Сharity_chain - спільному проекту «Твоя опора» та бренду Gusema Jewerly.

А проект нашого фонду з мережею медичних лабораторій Сінево забезпечив Марселя препаратом "Кустодіол", без якого неможливо провести таку операцію на серці.

Якщо бажаєте ще подарувати якійсь крихітці шанс на життя, тисніть «Допомогти»!