Серце, яке житиме здоровим життям

Інколи про серйозні проблеми зі здоров’ям ми дізнаємося зовсім випадково. Саме так сталося з маленькою школяркою Євгенією, яка проходила звичайний медогляд перед початком навчального року. Саме під час цього огляду лікар почув шуми в її серці.

Дівчинці призначили додаткове обстеження – ехокардіографію, яке дає можливість оцінити структуру і функцію серця. Отримані результати виявилися невтішними, тож Женю направили на лікування в Мукачево.

І вже тут, після повного обстеження дитини і проведення коронографії, було встановлено остаточний діагноз – вроджена вада серця.

Мукачівські лікарі порадили родині не зволікати з операцією і дали направлення в Інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова.

Сучасна медицина здатна творити дива і дарує шанс на здорове життя дітям з дуже складними патологіями серця. І блискуча операція на серці Євгенії, проведена хірургами Інституту Амосова, найкраще тому підтвердження. В ході операції лікарі провели пересадку коронарних артерій. Вона тривала довгих 10 годин! І ще два дні дівчинка провела в реанімації під пильним наглядом медиків.

Всі переживання родини вже позаду і повторна операція не знадобиться. А це означає, що тепер Женя почуватиметься добре і заживе звичайним дитячим життям з карколомними пригодами і неймовірними відкриттями.

Ми безмежно раді, що проект #Сharity_chain – спільний проект фонду «Твоя опора» та бренду Gusema Jewerly, дозволив забезпечити Євгенію усіма необхідними медикаментами під час її перебування в лікарні.

А проект нашого фонду з Сінево допоміг надати препарат "Кустодіол" для проведення дівчинці такої необхідної операції.

Якщо бажаєте ще подарувати якійсь крихітці шанс на життя, тисніть «Допомогти»!