Допомога від «Freedom Finance»

Війна охопила Україну і бізнес вкотре оперативно об`єднався задля ефективної допомоги нашій країні.

Компанія «Freedom Finance» надала допомогу у розмірі 300 тисяч євро для надання допомоги  3-м дитячим лікарням Миколаївської, Дніпропетровської та Київської області. Придбано  придбано 12 комплектів обладнання.

КП «Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня» Дніпропетровської обласної ради отримала допомогу у вигляді:

-  Реанімаційна система  у кількості 2-х комплектів. Це останнє покоління реанімаційних місць, яке працює за найвищими стандартами та дозволяє виходжувати новонароджених, підтримувати оптимальний температурний режим і є зручним у використанні для персоналу. Саме таке обладнання дозволяє оперативно реагувати на зміни стану дитини;
-  Палатний операційний цифровий мобільний рентген апарат  у кількості 1 комплект. Ідеально поєднують у собі надійність, універсальність та простоту управління, забезпечуючи виконання точних та безпечних рентгенографічних досліджень у різних місцях та ситуаціях: в операційних, палатах інтенсивної терапії, травматології, ортопедії, відділеннях швидкої допомоги.  Коли дитину не можна чіпати, а без проведення рентгену встановити діагноз та/чи пошкодження не можливо, саме цей апарт дозволить провести дослідження і не нашкодити дитині.

 КНП «Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня» Миколаївської обласної ради отримала допомогу у вигляді медичного обладнання:


- Анестезіологічна система з медичним компресором у кількості 1 комплект. Даний апарат - це система забезпечення анестезії під час проведення операційних втручань. Це комплексна система, яка поєднує в собі можливості експертного моніторингу, передові технології та засоби вентиляції легень. Наркозно-дихальний апарат, призначений для дорослих, дітей та новонароджених з можливістю роботи з напів закритого контуру та проведення низькопоточного анестезії.
- Система ультразвукова діагностична (УЗД) портативна у кількості 1 комплект. Даний апарат використовується для діагностики захворювань опорно-рухового апарату, в ревматології, малоінвазивних втручань, анестезії та усунення болю, екстреної медичної допомоги та інтенсивної терапії. Він є мобільний його можна переміщати і швидко в критичних ситуація провести дослідження, що може коштувати життя дитині.

 КНП Київської обласної ради «Київська обласна дитяча лікарня», місто Боярка отримала допомогу у вигляді:


- Приліжковий монітор пацієнта PVM-2703  у кількості 4-х комплектів;
- Приліжковий монітор пацієнта PVM-2703 з капнографом  у кількості 1 комплект;
Це сучасне моніторингове обладнання, яке дозволяє моніторувати основні параметри стану пацієнта: артеріальний тиск, сатурацію крові, частоту дихання, частоту пульсу, температуру та інші. Ці монітори важливі для пацієнтів , які знаходяться в важкому стані і потребують ретельного контролю за їх станом. Можуть використовуватися в маніпуляційних кабінетах, операційних, відділеннях інтенсивної терапії.
- Світильник мобільний  у кількості 2-х комплектиів. Спеціальне освітлення, що допомагає медичному персоналу проводити медичні заходи для лікування та хірургічного втручання.

 

Ми щиро дякуємо компанії «Freedom Finance» за надану допомогу і ми пишаємося, що маємо такого надійного партнера!