Благодійні результати за січень

Незважаючи на тривалий новорічний період свят, ми плідно працювали і раді поділитися результатами роботи благодійного фонду «Твоя опора» за січень.

Отже, за січень 2022 року реалізовано 323 976,93 грн.

Левову частку допомоги отримали ключові  українські медичні заклади, якими опікується фонд.

Зокрема, медичні заклади допомогу отримали  на суму 248 848,51 грн.

Національний Інститут  серцево-судинної хірургії імені Амосова отримав допомогу на суму 198 373,04 грн.

Наш партнер  «Креді Агріколь Банк» допоміг придбати 15 флаконів  препарату «Кустодіол».  Це стало можливим завдяки  проекту «Добрунок», що ініціювали співробітники «Креді Агріколь банк».  Саме цей препарат використовується під час операції на відкритому серці. Без нього провести операцію просто не можливо.

  

Завдяки проекту «Добрунок» було  оперативно зібрано кошти і придбано маленькій Тетянці кардіореєстратор.

Також були придбані датчики для моніторів пацієнта.Інститут педіатрії, акушерства та гінекології отримав допомогу у вигляді медикаментів та виробів медичного призначення на суму 50475,47 грн.  завдяки платежам від фізичних осіб через додаток «Монобанк».Дитячі будинки, інтернати, заклади освіти отримали допомогу на загальну суму 75 128,42 грн.


Зокрема, Олешківський дитячий будинок-інтернат отримав допомогу  у вигляді медикаментів, виробів та засобів гігієни на загальну суму 47 174,20 грн. Це стало можливим  завдяки збору на платформі «Добрунок»  та ще одному  донору.

Реабілітаційний центр "Промінь надії» міста Макарів Київської області також отримав допомогу у вигляді медикаментів, виробів, засобів гігієни на суму 23 004,22 грн.Почуйківська школа продовжує отримувати допомогу у вигляді додаткової англійської мови для учнів.

Ми щиро вдячні всім донорам за небайдужість та  активну допомогу нашим підопічним дітям!

Ваша допомога неоціненна і рятує дитячі життя!

Якщо ви хочете підтримати тяжкохворих діток, просто натискайте кнопку «Допомогти»!