Благодійні результати за грудень

Новорічні свята вже минули і ми починаємо новий 2022 рік з важливих та хороших новин, а саме зі звітування за грудень минулого року.

Отже, у  грудні було реалізовано 1 490 770,40 грн.

Левову частку отримали медичні заклади, а саме на загальну суму 1 475 555,40 грн.

Національний інститут  серцево-судинної хірургії імені Амосова отримав допомогу на суму 1 371 108,90 грн.

Були придбані медикаменти та вироби медичного призначення, антибіотики, імунні препарати, препарат «Кустодіол» та багато інших ліків. Це стало можливим завдяки донорам проекту «Смс благодійность».  Також було придбано три реанімаційних ліжка для діток, два з яких, вдалося придбати  в рамках благодійного забігу «Kind Hearts Run. Забіг великих маленьких сердець».  

Крім того, завдяки забігу вдалося придбати 7 штук касет для стерилізатора.


В Національний інститут серцево-судинної хірургії імені Амосова був придбаний та вже працює апарат штучної вентиляції легень неонотальний для наймолодших пацієнтів інституту.Інститут педіатрії, акушерства і гінекології отримав допомогу у вигляді медикаментів та виробів медичного призначення на суму 104 446,50 грн. Це стало можливим завдяки клієнтам «Монобанк» та Поперешнюк Аліні.Школа села Почуйки отримала допомогу у вигляді навчання дітей англійської мови та робочих зошитів для навчання на загальну суму 8 215,00 грн.Дитячий садочок села Почуйки отримав допомогу у вигляді іграшок та солодких подарунків на суму 7 000,00 грн.І вже традиційно ми провели акцію «2000 подарунків до Нового року з Машею Єфросиніною».  2000 діток, які позбавлені батьківської опіки отримали подарунки про які вони мріяли!

Ми щиро дякуємо кожному з вас за допомогу і небайдужість! Разом з вами ми можемо більше!

Якщо ви хочете підтримати тяжкохворих діток, просто натискайте кнопку «Допомогти»!