Роками лікарі рятують сердечко Артема

Цього літа Артему виповнилося 9 років. Всі 9 років свого життя його турбує одна проблема – вроджена вада серця – синдром гіпоплазії лівих відділів серця.

За рейтингом найскладніших та небезпечніших вад серця саме ця може сміливо посідати перше місце. Малюки, які народжуються з такою вадою потребують негайного хірургічного втручання в перші хвилини життя. Синдром охоплює низку вад серця, з якими діти не виживають.

Ймовірну проблему лікарка-гінеколог помітила ще на УЗД на 6 тижні, на 18 встановили діагноз – вроджену ваду серця. Однак вагітність при цьому проходила нормально, жінка сама народжувала трішки раніше зазначеного терміну.

Малюка того ж вечора забрали до реанімації, де він провів 8 днів. На наступний день його переводять з Одеської обласної в Інститут ім. Амосова, де йому одразу ж роблять операцію Норвуд 1.  Через 9 місяців роблять наступну операцію Норвуд 2.

Впродовж 9 років хлопчика оглядають в Амосова. За цей час йому зробили ще кілька операцій та незначних хірургічних втручань. Загалом стан був задовільний, однак спостерігався понижений рівень кисню, шкіра набувала синього кольору, а малого охоплювала слабкість. Було вирішено робити ще одну операцію – операцію Фонтена.

Після операції 13 днів Артем пролежав в реанімації. Увесь цей час хлопець був забезпечений необхідними медикаментами та виробами медичного призначення завдяки допомозі благодійника Роберта Шостака, який на свій День Народження зібрав кошти та подарував діткам препарат Кустодіол, а також допомозі проєкту Charity Chain - спільному проєкту бренду Guzema Fine Jewelty та фонду «Твоя опора».

Лікарі не дають остаточних прогнозів щодо подальшого лікування, але ми дуже сподіваємось, що у Артема все ставатиме тільки краще.

Якщо бажаєте ще подарувати якійсь крихітці шанс на життя, тисніть «Допомогти»!

 

Або підтримайте нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.

Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора".

Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн один раз на місяць кожного 12-го числа місяця

Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.