Три години пластики крихітного сердечка Ангеліни

Вроджені вади серця ніколи не бувають на 100% спрогнозованими. Плануючи вагітність, важко окреслити всі ймовірні ризики. Так само й після отримання діагнозу не зовсім просто відслідкувати корені виникнення проблем розвитку дитячого сердечка. Однак сучасна медицина не стоїть на місці і відсутність відповіді на деякі «Чому?» не стає на заваді до знаходження тих самих  «Як?».

Розвитку ускладнень від ВВС можна уникнути, якщо вчасно діагностувати проблему. Батьки нашої маленької героїні Ангелінки на власному досвіді переконались, що немає нічого неможливого, якщо є поруч люди, готові підтримати й допомогти.

Коли малій було трохи більше року на черговому огляді батьки дізналися про проблеми із серцем. Педіатр послухала дитинку і почула шуми, тому одразу ж відправила на огляд. Ще в Маріуполі дівчинці ставлять діагноз – дефект міжпередсердної перетинки.

Між лівим та правим передсердями малої є дірочка, яка перешкоджає нормальній роботі серця. Батькам Ангеліни радять звернутися за допомогою до лікарів з Амосова, які часто приїжджають до Маріуполя з плановими оглядами. Родина таки вихопила свій щасливий квиток і їм вдалося потрапити на діагностику. Після обстеження лікарі забирають малу на операцію до Києва.

Родині вдалося приїхати, зокрема і завдяки підтримці проєкту Charity Chain – спільному проєкту бренду Guzema Fine Jewelry та благодійного фонду «Твоя опора», які забезпечили маля необхідними медикаментами та виробами медичного призначення під час операції та в період перебування в реанімації.

3 години знадобилось, щоб усунути ваду та зробити пластику сердечка. Після операції дівчинка пробула 7 діб в реанімації. Тепер у неї все буде добре і за прогнозами лікарів більше хірургічних втручань не знадобиться. Дівчинка зростатиме здоровою, а через рік навіть будуть дозволені незначні фізичні навантаження. Ми бажаємо їй та її родині міцного здоров’я.

Якщо бажаєте ще подарувати якійсь крихітці шанс на життя, тисніть «Допомогти»!

Або підтримайте нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.

Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора".

Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн один раз на місяць кожного 12-го числа місяця

Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.