Серце Тимофія може не витримати

Замість щасливого дитинства доля приготувала для цього малюка довготривалу боротьбу за життя та невтішні прогнози на майбутнє. Перед його появою на світ лікарі фіксували характерні ознаки наявності вад у плода. Так зрештою і сталося.

Пологи пройшли тяжко, дитина народилася із синім кольором шкіри, що свідчило про недостатнє окиснення організму. На два місяці малого залишають в лікарні. Він мав дуже малу вагу, тому лікарі намагалися допомогти йому трішки зміцнитися, аби підготуватися до подальших обстежень та лікування. Зрештою, хлопчика відправляють до Києва для встановлення точного діагнозу та плану подальших дій. 

Пентада Кантрелла – комбінована вада серця, яка об’єднує в собі одразу 5 відхилень: дефект передньої черевної стінки, нижньої частини грудини, передньої частини діафрагми та діафрагмального перикарда та низку вроджених вад серця. У героя цієї історії діагноз Пентада Кантрела супроводжувався дефектом міжшлуночкової перегородки та синдромом відкритої артеріальної протоки. Найкраще рішення – оперувати та ще раз оперувати.

Через рік Тимофію роблять першу операцію. Це було ще в 2013 році в Інституті ім. Амосова. Після неї малюк ще дуже повільно та довго набирав вагу. Бабуся, яка займалась опікою свого онука намагалась зробити все, аби вберегти його від ймовірних ризиків.

Хлопчика віддають до школи на рік пізніше, аніж його однолітків. Попри те, він виявляє неабияку любов до активних занять, що дуже з одного боку тішить лікарів. Але водночас всі розуміють, що будь-які фізичні навантаження можуть бути ще небезпечними, поки малюку не виправили всі вади.

Тому бабуся ховає велосипед і м’яч, а його однолітки вигадують різні ігри, у які хлопчику теж можна гратися. В інакшому випадку серце Тимофія може не витримати. Разом зі своєю бабусею, яка стала йому і мамою і найкращим другом вони потихеньку прямують до одужання.

Наступним вагомим кроком стала цьогорічна операція. В жовтні 2021 року малому ушивають дефект міжшлуночкової перегородки. Операція тривала 10 годин 30 хвилин і видалася достатньо складною. Однак нині все добре. Хлопчик швидко одужує і лікарі кажуть, що більше операцій не знадобиться, тільки регулярні обстеження для контролю стану здоров’я.

Завдяки двом проєктам, а саме Charity Chain - спільному проєкту бренду Guzema Fine Jewelry та благодійного фонду «Твоя опора» хлопчика забезпечили необхідними медикаментами та виробами медичного призначення, а завдяки спільному проєкту фонду та «Сінево» дітки забезпечені дуже важливим препаратом Кустодіолом, без якого не обходиться жодна операція. Ми бажаємо хлопцю швидкого одужання та здійснення усіх мрій, а бабусі наснаги та міцного здоров’я.

Якщо бажаєте ще подарувати якійсь крихітці шанс на життя, тисніть «Допомогти»!

 

Або підтримайте нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.

Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора".

Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн один раз на місяць кожного 12-го числа місяця

Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.