Крихітне пошрамоване сердечко Дмитра

Діагноз встановили одразу. Тетрада Фалло. Необхідна термінова операція.

Батьки навіть не підозрювали, що у їхнього малюка щось може піти не так. Всі аналізи були в нормі, тому про ваду сердечка вони дізналися лише після пологів.

Народжувала мама Дмитрика самостійно. Вага була 3100 г, а зріст 53 см. Однак стан його був незадовільний. Дуже добре, що лікарі одразу ж помітили шуми в сердечку і направили до Києва на ретельне обстеження. Зазвичай такий діагноз супроводжується низкою ускладнень, але якщо вчасно відреагувати у дитини є багато шансів на одужання.

З рідного міста Рівне родина вирушає до Києва в Інститут ім. Амосова. Малюку не було й року. Тутешні лікарі підтверджують діагноз та назначають операцію на 26 жовтня. Тривала вона 5 годин. Це був Анастомоз Блелока-Тауссіг, за якого малюку коригували транспозицію артерій.

Дві доби хлопчик пробув в реанімації. Ще кілька днів у звичайній палаті, однак оговтується він дуже швидко. Зараз лікарі контролюють його стан. Батьки дуже хвилюються за здоров’я малюка. А його старша сестричка вже дуже чекає на повернення братика додому. Лікарі прогнозують ще одну операцію, але поки слідкують за швидкістю його одужання.

Сім’я дуже вдячна за допомогу, яка була надана за підтримки спільних проєктів благодійного фонду «Твоя опора» з брендом Guzema Fine JewelryCharity Chain за забезпечення медикаментами та виробами медичного призначення під час перебування в реанімації, а також спільному проєкту з «Сінево» за забезпечення Кустодіолом – препаратом для проведення операцій на серці.  

Якщо бажаєте ще подарувати якійсь крихітці шанс на життя, тисніть «Допомогти»!