Одна операція – один крок до здорового серця

Данилкові лише 9 рочків, а він уже подужав таке, з чим доросла людина не завжди ладна впоратись. Операція на серці – це важко, як морально, так і фізично.

Вона потребує неабиякої сміливості, адже одужання частково залежить від вправності лікарів, а частково від бажання пацієнта одужати. Герой цієї історії виявився дуже міцним хлопчиком, попри те, що його спіткало неабияке випробування.

Малюк народився 20 квітня 2012 року. Тоді не було мови про якісь негаразди зі здоров’ям. Довгий час ніяких ознак вади крихітного сердечка не спостерігалось. Допоки нещодавно у Данила не почав різко падати гемоглобін. Він не міг набрати вагу і відчував часті головні болі.

Тоді батьки приводять сина на огляд де малому діагностують проблему із серцем. Почувши підозрілі шуми, дитину відправляють до Києва. Дали направлення на Інститут серця ім. Амосова, позаяк проблема серйозна і за неї повинні братись справжні спеціалісти.

Сім’я приїжджає до Києва і всі побоювання підтверджуються. Потрібна термінова операція. У Данила дефект міжпередсердної перегородки. Через таку ваду серце занадто перенавантажується, намагаючись нормально розганяти кров по організму та ігноруючи дефект. Три години лікарі ушивали перетинку, рятуючи хлопчика.

Завдяки проєкту Charity Chain – спільному проєкту бренду Guzema Fine Jewelry та благодійного фонду «Твоя опора» хлопчик був забезпечений усім необхідним під час перебування в реанімації. На щастя, все минуло швидко і вже через добу малюка перевели в звичайну палату. Ми бажаємо йому та його сім’ї міцного здоров’я. Лікарі дають хороші прогнози, тож поки більше операцій не знадобиться.

Якщо бажаєте ще подарувати якійсь крихітці шанс на життя, тисніть «Допомогти»!