Виправити ваду серця малюка будь-якою ціною!

Сергійко народився у багатодітній сім’ї простого лісоруба з Закарпаття. Для його мами це була 5-та дитина, тож перед пологами не було жодних хвилювань. Жінка оглядалась у лікарів впродовж всієї вагітності і мала хороші прогнози.

Родина Сергійка живе у Закарпатській області в Міжгірському районі. Після пологів малюка одразу оглянули і відправили додому. Перший час він проявляв активність, любив дивитися мультики, гратися з друзями, але пізніше мама почала спостерігати затримку у розвитку. Він погано набирав вагу. Мама захвилювалась, коли дитинка не могла навіть самостійно сидіти і почалися задишки, тож терміново поїхала на огляд.

З рідного міста їх відправляють в Інститут серця ім. Амосова. Лікарі підтверджують побоювання батьків. У хлопця вроджена вада серця – атріовентрикулярний дефект перегородки. Ця вада серця поєднує в собі розвиток низки аномалій розвитку: дефект міжпередсердної перетинки та загальний атріовентрикулярний клапан, що проблематично пропускає кров між камерами маленького сердечка та дефект міжшлуночкової перегородки.

Проблема такої вади в тому, що довгий час вона може бути безсимптомною, але дуже швидко та раптово ускладнює роботу серця. Лікарі оглянули маля. Вердикт – безсумнівно потрібна  операція.

Завдяки допомозі постійного партнера благодійного фонду «Твоя опора» бренду Guzema Fine Jewelry та їх спільному проєкту Charity Chain Сергія забезпечили необхідними ліками для проведення операції, зокрема препаратом Октаплекс, вартість якого становить близько 15 000 грн.

Малюку зробили радикальну корекцію атріовентрикулярного септального дефекту. Операція тривала 3,5 години і зовсім скоро малюка перевели в звичайну палату. Батьки щиро завдячують усім небайдужим, адже зібрати такі кошти самостійно практично неможливо. А ми дуже раді, що тепер у Сергія все буде добре. 

Якщо бажаєте ще подарувати якійсь крихітці шанс на життя, тисніть «Допомогти»!