Допомога бізнесу завжди на часі

Ми дуже радіємо, коли бізнес-компанії активно долучаються до благодійних справ і таким чином, засвідчують свою активну соціальну позицію. Адже як показує досвід, синергія благодійних фондів та бізнесу є ефективною у подоланні соціальних проблем в нашій країні. Це якісна, оперативна допомога та розвиток благодійної культури в Україні.


Наш партнер група  компаній "Автострада",  регулярно допомагає нашим підопічним тяжкохворим діткам. Так, у вересні цього року, компанією було придбано медичне обладнання, а саме дві реанімаційні системи завдяки благодійній акції "Кілометри рятують життя"   за що  ми та лікарі щиро вдячні.

 Цього разу група  компаній "Автострада" допомогла придбати для ДУ "Інституту педіатрії акушерства і гінекології ім. академіка О. М. Лук'янової" НАМН України" 6 спеціальних гелевих матрасів для реанімаційних дитячих місць в дитяче відділення інтенсивної терапії. Саме вони запобігають утворенню пролежнів та дозволяють рівномірно розподіляти тепло нижнього підігріву в реанімаційному місці.

Допомога для «Інституту педіатрії акушерства і гінекології ім. академіка О. М. Лук'янової» дуже важлива, адже в Україні щороку  народжується більше 10 тисяч дітей з вродженими важкими патологіями розвитку і більше 20 тисяч передчасно. Виходжування і реабілітація таких діток для лікарів-неонатологів та батьків є складним процесом, який триває місяцями. Проте завдяки новим технологіям, обладнанню та навчанню лікарів, кількість немовлят, яких можна виходити і дати їм шанс на здорове життя, значно зростає.

Інститут Педіатрії, Акушерства та Гінекології (ІПАГ) є єдиним в Україні науково-практичним закладом, що допомагає народженим діткам з паталогіями та передчасно новонародженим із усієї країни. Передусім тим, кому не можуть надати допомогу за місцем проживання.

 Ми щиро вдячні групі  компаній "Автострада» за надану допомогу та порятунок дитячих життів!