Результати аудиту фонду «Твоя опора» 2020

      Благодійний фонд «Твоя опора» вже 8 років працює в громадському секторі і має бездоганну репутацію. За численними історіями врятованих тяжкохворих дітей, десятками ключових лікарень оснащених новітнім медичним обладнанням стоїть кропітка праця провідних проектних менеджерів фонду, як забезпечують ефективну реалізацію проектів на всіх етапах. Ключовим етапом для нашого фонду, являється своєчасне, прозоре та зрозуміле для всіх звітування, тому проведення аудиту для нас є обов’язковим.

   Варто зазначити, що фонд має експертизу у ефективній роботі з бізнесом і тому ми ведемо свою діяльність за рівні великих бізнес-компаній і являємося надійним партнером, про що свідчить останній висновок аудиторської перевірки за 2020 рік.

Усю фінансову звітність БФ «Твоя Опора» за 2020 рік проаналізувала Аудиторська компанія «CompassGroup»

Залишок станом на 01.01.2020 року 2 479 866,58 грн.

Усього торік наш фонд залучив 78 636 245,86 грн, на статутну діяльність було спрямовано 78 835 555,72.,

залишок станом на 2021 рік - 2 280 556,72 грн. (залишок коштів на реалізацію незавершених проектів у 2021 році).

Після детального аналізу всіх фінансових документів аудитори надали висновок:

«На нашу думку Фінансовий звіт Фонду надає достовірну та справедливу інформацію про надходження та витрати грошових коштів у відповідності до касового обліку грошових надходжень та витрат».

«Благодійність і бізнес говорять на одній мові. Ми теж за системність, ефективність, прозорість та результат. Тому ми не нехтуємо проведенням незалежного аудиту на рівні з бізнесом.

Аудит – для нас це як знак якості для бізнесу та благодійників в цілому. Сьогодення країни таке, що довіру благодійників треба заслужити. Ми хочемо показати приклад неприбутковому сектору, що ведення благодійної діяльності з залученням  аудиту – це довіра. А довіра – це запорука успіху соціальних проектів і привабливість для бізнесу та іноземних донорів» говорить засновниця благодійного фонду «Твоя опора» Валерія Татарчук.

Переглянути аудиторський звіт