3,5 години роботи над серцем Вівіани

Це вже була в сім’ї Мирончуків вже друга дитина. Жанна зовсім не хвилювалась при пологах. З аналізами все було добре.

Лікарі часто оглядали маму і прогнози були більш ніж хороші. Планували робити кесарів розтин, тож були впевнені, що все пройде добре. Тим часом доля подумала інакше і одарувала її дитинку однією неприємністю – у маляти вроджена вада серця і про це вони дізнаються зовсім згодом після її появи на світ.  

Народжувала жінка в Закарпатській області в рідному місті, але лікарі, оглянувши дитину, почули підозрілі шуми в серці. На ретельну діагностику маля направляють в Мукачево. Саме тут простежили наявність маленької дірочки на серці.

Через деякий час сім’я поїхала на обстеження до обласної лікарні, де повідомили вже про дві дірочки. Планувалося, що маля мусить трошки зміцніти та через місяць прибути на огляд. Але сталося все значно швидше. За два тижні дитина починала синіти.

Серце не справлялося з навантаженням, спричиненим змішуванням крові, тому мале тільце не отримувало достатньо кисню. Батьки везуть донечку одразу в Мукачево, але звідти швидко направляють на Київ в Інститут ім. Амосова.

Вівіані роблять операцію та зашивають дірочки. 3,5 години вправної роботи кардіохірургів і все вдало залатали.

Добу вона перебувала в реанімації, де завдяки проєкту Charity Chain – спільному проєкту благодійного фонду «Твоя опора» та бренду Guzema Fine Jewelry дівчинка отримувала всі необхідні медикаменти та вироби медичного призначення. Тепер все позаду. Мала вже вдома і через півроку їй знадобиться приїхати вдруге на огляд до Києва. Бажаємо їй швидкого одужання, а батькам сил та терпіння.