Врятувати крихітне добре серце

Ліза - просто неймовірна дівчинка. У свій один з хвостиком рік вона дуже спокійна та хороша дитина, любить тварин та батьківські обійми. І ніхто навіть не запідозрить, що її добре сердечко дає серйозні збої. 

У серці Лізи є маленькі дірочки. Такий діагноз називають дефектом міжпередсердної перетинки.

Вада дуже небезпечна для крихітного організму, позаяк спричиняє шунтування крові на рівні передсердь. Це загрожує різким прогресуванням захворювання серця в другій декаді життя. Тому якщо не втрутитися, потім може бути пізно. 

Про патологію серця дівчинки дізналися не одразу. Мама дитину народила сама, пологи та вагітність були легкими. Вага 3000г, зріст 54 см. Лише в 3,5 місяці, потрапивши до лікарні з гострим бронхітом лікарі роблять кардіограму та дізнаються про ваду.

Тоді ще в Бердянську дівчинку лікують медикаментозно, аби підтримувати її загальний стан та допомогти організму зміцніти. А вже на восьмому місяці життя  їдуть на консультацію до Інституту серця Амосова. Вирішили не зволікати та направили на операцію. Всього за 4 години дівчинці зашили дірочки на серці. 

Ліза - молодчинка. Вона мужньо пережила операцію. В реанімації дівчинка пробула всього 7 днів.

Завдяки проєкту Charity Chain - спільному проєкту фонду «Твоя опора» та бренду Guzema Fine Jewelry дитину забезпечили всіма необхідними медикаментами. Про подальший перебіг поки ще не відомо, тому сім’ю чекають через півроку на огляд. 

Якщо бажаєте ще подарувати якійсь крихітці шанс на життя, тисніть «Допомогти»!