Сильна дівчинка Емілія

Вона народилася справжньою богатиркою - 4 кілограми завважки і 55 сантиметрів зростом. Тато з мамою не могли натішитися донечкою, тільки одна біда - їхня Емілія не могла їсти. І причина тому - кишкова непрохідність.  

Кишкова непрохідність - смертельно небезпечна вада. За неї з'єднання між дванадцятипалою і тонкою кишкою практично відсутнє, відросток нефункціональний. Їжа не здатна правильно перетравлюватися і виходити з організму. Ще 20 років тому 70%  таких, як Емілія, діток помирали. Нині ж для них з'явився шанс.

Та повернемося до історії дівчинки.

Очікувана вагітність. Уже маючи синочка, Аліса і Юрій дуже зраділи появі донечки. Мама народила її сама і уже на четвертий день після пологів забрала додому. От тільки там радість змінила тривога. Донечка не могла їсти, бо постійно блювала. Педіатр сказала: терміново в лікарню.

Лікарня міста Мукачеве. Емілії капають глюкозу, але стан дитини лише погіршується. Через два тижні батьки ухвалюють рішення: везти доньку до Києва, в ІПАГ - єдине місце, де рятують діток із найважчими вродженими вадами.

Одного лише рентген-знімку стає достатньо, аби впевнитися - маля мучить кишкова непрохідність, а єдиний шанс врятувати Емілію - операція.

Півтори години лікарі ювелірні лагодять кишківник маленької пацієнти. Емілію підключають до апарату штучної вентиляції легень і везуть в реанімації. Уже наступного дня ця сильна дівчинка зробить самостійний подих, згодом поїсть грудного молока, а ще за якийсь час - поїде додому.

Її життя тепер в безпеці.

Батьки Емілії скільки й житимуть, дякуватимуть лікарям та #charity_chain, спільному проєкту «Твоя опора» та Gusema Jewerly Charity Chain, у межах якого їх дівчинка була забезпечена всіма необхідними витратними матеріалами на операції і ліками в реанімації.

Якщо і ви хочете стати добрим чарівником для наших підопічних, тисніть “Допомогти”!
 Або підтримайте нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.

Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора".

Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн один раз на місяць кожного 12-го числа місяця.


Давайте разом творити добро!