Допомогли Іванкові розширити аорту

Певний час до пологів мама майбутнього Іванка пролежала в лікарні. Лікарі свідчили, що у малюка ймовірні проблеми з нирками, тому під час пологів робили кесарів розтин, аби уберегти від можливих ризиків.

Все пройшло добре, хлопчик народився з вагою 2400 та зростом 48 см, але дитина дуже багато плакала.

У сім’ї Івана та Мирослави, котрі родом із Закарпатської області а саме міста Ужгорода, це була перша дитина. Звісно батьки дуже хвилювалися, тому після народження віддали на огляд до всіх можливих лікарів. Саме тоді і почули шуми в серці. 

Сім’я Івана терміново їде до Мукачівського кардіоцентру, звідки їх перенаправляють до Києва в Інститут серця ім. Амосова, оскільки спостерігається патологія судин біля сердечка малого Івана, що може спричинити на додачу цілий букет захворювань.

Коарктація аорти, або іншими словами звуження стінок головної судини біля сердечка викликає значні порушення функціонування серця.

Така патологія може перекривати протоки в судинах і цим спричиняти недостатнє кровопостачання. В такому випадку зазвичай медикаментозне лікування може лише певною мірою полегшувати ситуацію, але без хірургічного втручання шансів на довге життя дуже мало. 

По приїзду до Києва малюку підтверджують діагноз та наполягають на негайній операції – зондуванні. На щастя, все пройшло добре і дитинка всього тиждень пробула в реанімації.

Це було в березні цього року. Іванчика виписали і відпустили на певний час додому, аби все загоїлось та аби можна було почати готувати організм до наступної більш складної операції. Іванчик змушений був регулярно відвідувати лікарів щотижня і нарешті в червні йому назначають наступний візит до Києва.

Цього разу йому повністю усунули ваду всього за 2,5 години. За чотири доби хлопчик прийшов до тями і сім’я поїхала додому.

Впродовж перебування малюка в реанімації Амосова завдяки проєкту Charity Chain – спільному проєкту благодійного фонду «Твоя опора» та бренду Guzema Fine Jewelry вдалося забезпечити всіма необхідними медикаментами та витратними матеріалами. Тепер Іванучику нічого більше не загрожує.

Ми сподіваємося,жодних ускладнень не виникне, то ж все йому буде необхідно - це час від часу перевірятись та можливо вже у дорослому віці повторити процедуру зондування. Ми бажаємо йому швидкого одужання. 

Якщо бажаєте ще подарувати якійсь крихітці шанс на життя, тисніть «Допомогти»!