Три перших тижні життя Павла пройшли в реанімації

Мати була на 28 місяці вагітності, коли Павлусику діагностували кишкову непрохідність. Оскільки проблема досить серйозна, жінка наглядалася решту часу в Київській обласній лікарні.

Народжувати Світлана, мама майбутнього сина, самостійно не могла, тож на 35 тижні лікарі зробили кесарів розтин.

Одразу після пологів дитина потрапляє в реанімацію. Діагноз підтверджується і малюка швидко переправляють в ІПАГ, де йому зможуть надати належну допомогу та виправити ваду, з якою народився хлопець – атрезію 12-типалої кишки.

Павлика одразу ж оглянули і прийняли рішення робити операцію. На третій день життя його кладуть на хірургічний стіл.

Три години роботи, під час якої лікарі вправно усували дитині заворот кишок, видаляли ембріональні спайки та перевіряли прохідність кишківника.  

Після цього дитина довгих 3 тижні лежала в реанімації Інституту педіатрії, акушерства і гінекології. Завдяки  #charity_chain, спільному проєкту «Твоя опора» та Gusema Jewerly Charity Chain, Павлик отримував в реанімації потрібні йому ліки, які також посприяли його одужанню. Тепер він вдома і його життю нічого не загрожує.

Якщо бажаєте подарувати ще якійсь крихітці шанс на життя, тисніть «Допомогти»!

 

Або підтримайте нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.

Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора".

Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн один раз на місяць кожного 12-го числа місяця

Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.