Історія Маргаритки у боротьбі з діафрагмальною грижею

Мама Маргаритки дуже хотіла донечку. Проблеми з дитиною давали про себе знати вже під час вагітності.

На 27 тижні, під час обстеження в пологовому в рідному Києві, матері сповістили про ваду дитини. Для того, аби перевірити та дізнатися про всі ризики, жінка оглядалась в приватній клініці «Вікторія». Консиліум лікарів підтвердили діагноз малої – вроджена діафрагмальна грижа, але все ж налаштовували сім’ю на позитив. Під пильним контролем все повинно було пройти добре.

Проблема полягала в тому, що через недорозвинуті стінки черевної порожнини органи потрапляють через отвори у грудну клітку.

Внаслідок цього можливі порушення кровообігу у внутрішніх органах, недостатнє окиснення чи навіть зараження крові, або зміщення органів, що можуть завадити дитині дихати в її перші секунди. Виправити дану патологію можливо лише за хірургічного втручання, тому сім’я стежила за здоров’ям мами і готувалась морально до майбутніх подій.

Пізніше під час жіночої консультації Вікторії порадили звернутись в ІПАГ, де зроблять усе можливе й неможливе, щоб урятувати її дитину. За неділю до пологів майбутній мамі роблять кардіотокографію вже в Інституті педіатрії, акушерства та гінекології. Отримавши незадовільні результати, її кладуть на збереження.

Народжувала Вікторія проблематично. Пологи були важкими. Лікарям довелося робити кесарів розтин, оскільки самостійно народжувати було небезпечно для дитини і матері. Маргаритка народилась дуже крихітною, вагою всього 2240 г та зростом 42 см.

Стан був дуже нестабільний, тому її кладуть одразу ж до реанімації. На третій день назначають операцію. Дві години лікарі зашивали дефект діафрагми та лагодили всі органи Маргаритки.

Варто сказати, що дівчинка досить впевнено пережила операцію. Тиждень вона була в реанімації і набиралась сил. Батьки неймовірно вдячні проєкту Charity Chain –спільному проєкту Guzema Fine Jewellery та фонду «Твоя опора» за забезпечення усіма необхідними медикаментами та виробами медичного призначення під час перебування в реанімації.

Якщо бажаєте ще подарувати якійсь крихітці шанс на життя, тисніть «Допомогти»!