Нарешті дівчинці залатали дірочку на серці

Ольга народила донечку без жодної підозри про діагноз малої. Лише на третій день батьків сповістили про підозрілі шуми в серці.

Пологи проходили в Київській області, але занервувавши через стан сердечка дитини, сім’ю швидко направляють в обласну лікарню. Проте навіть тут остаточний діагноз не ставлять і Полінку везуть до Охматдиту.

Виявилось, що у дівчинки дефект міжпередсердної перетинки. Патологічний отвір пропускає кров з лівого передсердя в праве, тим самим перенавантажуючи мале коло кровообігу надлишковим обсягом крові. На превеликий жаль цей дефект не закривається самостійно, тому хірургічного втручання було не уникнути. Залишилось зрозуміти, коли дівчинка буде готова до операції.

Кілька років дитина обстежувалась в Охматдиті, а після початку карантину в приватних клініках. Оскільки лікарі не давали точних прогнозів, мати звертається до Інституту ім. Амосова. Дівчинку обстежили і назначили термінову операцію. Не можна було втрачати ані дня.

Операція дівчинки тривала 5 годин під час якої на крихітному сердечку ставили заплату – спеціальну перетинку, завдяки якій кров почала циркулювати правильно і без перебоїв.

Все пройшло успішно і після операції дитина провела лише добу в реанімації. Батьки дуже вдячні за допомогу проєкту #charity_chain, спільному  проєкту «Твоя опора» та Gusema Jewerly Charity Chain за забезпечення необхідними медикаментами та витратними матеріалами під час перебування в реанімації.

Ми дуже раді, що Полінка так впевнено і мужньо перенесла операцію. Вона вже вдома і лікарі дають дуже позитивні прогнози, операцій більше не планується, але на регулярний огляд сім’я приїздитиме кожні три місяці.

Якщо бажаєте ще подарувати якійсь крихітці шанс на життя, тисніть «Допомогти»!