За його серцебиттям стежили щосекунди

Родина Павлика з Чернівецької області. Малому ще не виповнився й рік, а він уже пізнав шлях до столиці. Тільки не задля розваг його возили туди батьки.

У Павла вроджена вада серця. Діагноз – Тетрада Фалло. Попри всі невтішні прогнози, лікарі-кардіохірурги протягом чотирьох годин лагодили його сердечко. Операція минула успішно, але стан малого був незадовільний. Довгий час він провів у реанімації, самостійно не дихаючи. Лікарі не відходили від нього ні на хвилину. Кожен удар крихітного сердечка зчитували монітори, а поряд з ліжком були яруси крапельниць і датчиків.

На щастя, малому стало краще і лікарі відпустили сім’ю додому. Кожен місяць Павла оглядали в районній лікарні, а в березні 2021 був назначений огляд в Амосова. Повторний візит назначили вже через два місяці і сповістили про ймовірно ще одну операцію. Стан хлопчика був досить тяжкий, спостерігалися сильні шуми в серці, а з малого тільця ніяк не сходили набряки.

Тож в червні мама знову привезла Павла до Інституту серця ім. Амосова, де лікарі підтвердили свої слова і поклали малюка готувати до операції. Спочатку йому зробили зондування, але результату не було. Довелось приймати радикальні міри. 

Два тижні лікарі обирали момент, аби за найменших ризиків прооперувати малюка і він таки дочекався порятунку. Операція тривала 8 годин, під час якої Паші зашили дірочку – дефект на серці спричинений його вадою. Ще два тижні хлопчина набирався сил в реанімації. Батьки дуже вдячні проєкту «Charity Chain» - спільному проєкту фонду твоя опора та бренду Валерії Гуземи  Guzema Fine Jewellery за забезпечення необхідними медикаментами впродовж перебування в реанімації.

Згодом Павлика виписали, але стан все ще не достатньо стабільний, тому всі чекають на його повернення в Амосова через три місяці, щоб переконатися у його одужанні.  

Бажаємо йому сил та здоров'я.

Якщо і Ви бажаєте подарувати котрійсь крихітці шанс на життя, тисніть «Допомогти»!

 

Або підтримайте нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.

Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора".

Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн один раз на місяць кожного 12-го числа місяця

Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.