Благодійні результати за червень

Літо зустріло нас по-справжньому спекотною погодою, а у нас також «спекотні» результати роботи за червень!

Отже, ділимося з вами фантастичними результатами!


У червні 2021 року було реалізовано 852 984,37 грн.


Зокрема, Національний Інститут  серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова отримав допомогу у вигляді медикаментів, а саме «Кустодіол та «Октаплекс».  Це антибіотики широкого спектру, які  застосовують для лікування маленьких пацієнтів з вадами серця під час операції та в післяопераційний період в реанімації.

Дякуючи маленькому хлопчику з чуйним серцем Шостаку Роберту, у якого було День народження і він пожертвував свій подарунок на лікування дітей, було придбано 4 флакони препарату «Кустодіол». Саме цей препарат, консервує дитяче серце під час операції, завдяки йому хірурги мають змогу проводити операційне втручання та врятувати дитину.

Також  12 флаконів препарату «Кустодіол» і один флакон «Олтаплекс»  було закуплено, дякуючи благодійним внескам , які були виконані через додаток Монобанк.

Завдяки компанії Nestlé в Україні та  ТОВ "Торгова Електрична Компанія - провайдер електроенергії та природного газу для бізнесу  було придбано два апарати штучної вентиляції легень для Київської міської клінічної лікарні №4. Саме ця лікарня являється опорною і  з початку пандемії приймала велику кількість хворих пацієнтів на Covid-19. Нагадаємо, що компанія Nestle в Україні раніше вже надала допомогу в рамках якої, було придбано апарат ШВЛ.

Ми щиро дякуємо усім, хто долучився до добрих справ!

Дякуємо всім компаніям за соціально відповідальну позицію і можливість розвивати культуру благодійності  в Україні!

Ми нагадуємо, що ви можете підтримайти нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.


Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора".


Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн. один раз на місяць кожного 12-го числа місяця.