Захарчику, живи!

Він жадібно хапав повіртя ротиком, але не міг надихатися. Губки і пальчики у Захарчика Успішного були синіми. Таким він народився і вже на другий день життя потрапив у реанімацію. Причина - серцева вада.

Транспозиція магістральних судин - це такий діагноз малюку ставлять лікарі з Національного інституту серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова. Їх викликали у пологовий, одразу стало зрозуміло - у немовляти проблеми із серцем. 

Виявилося, що головні судини, які відходять від серця - аорта і стовбур легеневої артерії, у Захарчика переплутані місцями. Через те у його маленькому організмі були два абсолютно не пов'язані між собою кола кровообігу.

Бідна на кисень венозна кров із правого передсердя потрапляла у правий шлуночок, звідти - в аорту, яка від нього відходить, далі - у велике коло кровообігу. Оскільки вона оминала легені, то киснем насититися так і не встигала.  У той час, як кров із легень по легеневих венах прямувала в ліве передсердя, потім у лівий шлуночок, в легеневу артерію і знову в легені. 

Простою мовою - без хірургічного втручання Захарчик би не вижив. Тому лікарі термінового забрали його з собою до Інституту. Того ж дня зробили в серці “прокол”, аби “поєднати” кола кровообігу. Далі запланували радикальну операцію. Однак відбулася вона лише за три тижні - стільки часу знадобилося хлопчикові, щоб окріпнути. 

Сама операція була дуже складною: малюку міняли місцями судини. Однак, на щастя, все минуло добре. Ще два тижні він провів у реанімації, де відновлювався після втручання. Зараз же Захарчик уже вдома.  

Мама Ксенія дуже вдячна лікарям та благодійникам за те, що врятували її синочка. Сплатити за ліки в реанімації, а також витратні матеріали на операції вдалося завдяки #charity_chain, спільному проекту «Твоя опора» та Gusema Jewerly Charity Chain, а також завдяки нашому Донору Олексію Бардишеву 

Дякуємо усім, хто допомагає діткам! 

Якщо і Ви бажаєте подарувати котрійсь крихітці шанс на життя, тисніть «Допомогти»!

Або підтримайте нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.

Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора".

Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн один раз на місяць кожного 12-го числа місяця.

Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.